VÝSLEDKY - KLUBOVÁ VÝSTAVA - 9.8.2019, Dolný Kubín

Výsledky: 
Výstavy

Č.

Meno

Dátum narodenia

Majiteľ

Otec

Hod.

Matka

PSY – TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU

1

AACHEN GAIUS Strážca divočiny

20.3.2019

Číšková Mioslava

Taabernakkelin LEROY

VN1

NAMYMONTALA

PSY – TRIEDA DORASTU

2

ALIS od Grandtnerov

14.1.2019

Grandtnerová Anna

JURI Oskár Dór

VN4

ANGIE Echelon Wolf

3

APACHE Lupus Beliatus

26.12.2019

Mazaláné Léder Klaudia

ERON Lupus Ardor

Nedostavil sa

ARWEN Miracle Mia

4

ARES od Grandtnerov

14.1.2019

Grandtnerová Anna

JURI Oskár Dór

N

ANGIE Echelon Wolf

5

ARON z Novej Vsi

7.12.2018

Vojtek Jakub

BYRON z Kaľanky

Nedostavil sa

DIXI zo Slovenskej rozprávky

6

ASHKII Lupus Beliatus

26.12.2018

Zsoldosová Flóra

ERON Lupus Ardor

VN1

ARWEN Miracle Mia

7

AVALANCHE Vlčia stopa

6.1.2019

Necpalová Katarína

BRIT z Dubničanky

VN3

AITHLIN Kalimero Bohemica

8

FILIP Strážca divočiny

28.1.2019

Bakajsa Miloš

Tobrok CASHERN YEL

N

ALBA Strážca divočiny

9

FORD Strážca divočiny

28.1.2019

Málik Ján

Tobrok CASHERN YEL

Diskvalifikácia

ALBA Strážca divočiny

10

FRANKIE YALE Strážca divočiny

28.1.2019

Brestovič D. + Šmelková E.

Tobrok CASHERN YEL

Diskvalifikácia

ALBA Strážca divočiny

11

HAKYM Vikvel Wolf

29.11.2018

Scjwarzbacher Janka + Ivan

TARANIS spod Ďumbiera

N

EMBER Vikvel Wolf

12

HEAVEN and HELL de Campos y Lobos

29.11.2018

Brezinová Eva

JIMMY PAGE von der Wolfsschleife

VN2

EUROPEA Lupus Ardor

13

JECKPOT Corda Elizabeth Luporum

30.12.2018

Šopoňová Timea

DOXO od Starkej

N

GRISA Elizabeth Lupus d´Artep rouge

14

KALIBER Corda Elizabeth Luporum

23.1.2019

Bačo Peter

ALFA BOY Corda Elizabeth Luporum

Nedostavil sa

Crying wolf 1996 ISAURA

PSY – TRIEDA MLADÝCH

15

AKIM Dunajský vlk

14.6.2018

Dudíková Jana

Crying Wolf EVANDER

V2

DRAGONA Tichý stín

16

ARAGONNATAN´S

25.6.2018

Pascale Pietro

BLUSTERER

V3

Arimminum DEHA

17

ASGARDOFA´NATAN

25.6.2018

Marchetti Federico

BLUSTERER

V

Arimminum DEHA

18

ASSENZIO Alioth

19.3.2018

Motta Stefania

BYRON Midgardhus

V

FOLLIA del Lupi di Gubbio

19

BREN Wolf Valley

8.10.2018

Pavlarčík Matúš

DRAUSUS z Molu Es

VD

TARA Crying Wolf

20

CHARGER lo Spirito del Lupo

26.10.2018

Commone Genaro

WESTERNESSE Aragorn lo Spirito del Lupo

V

TRESOR Miss T lo Spirito del Lupo

21

DRACO CULL JR. Miracle Mia

10.2.2018

Slováček Patrik

CULLEN Miracle Mia

V4

BELLA EZER Miracle Mia

22

JASTEN Salto del Lupo

7.10.2018

Santoni Andrea + Farinol Giusepe

BAJKAL od Našej vlčice

V

ZELA z Peronowki

23

Zdychavsky vlk BLESK

10.6.2018

Hablák Eduard

AVATAR z Chtelnických lesov

V

Zdychavský vlk ARIANA

24

Zdychavský vlk BODRÍK

10.6.2018

Slaninka Jakub

AVATAR z Chtelnických lesov

V1, CAJC, KV mladých pes, BOS

Zdychavský vlk ARIANA

PSY – TRIEDA STREDNÁ

25

Blueakeom BIG BOSS

22.12.2017

Corradi Edoardo

KRAKEN Kuklik CH

V1, CAC

AKEBIA Salto del Lupo

26

PASCAL Malý Bysterec

15.9.2017

Medvecký Marek

MAX spod Ďumbiera

D

ULMA Kysucká hviezda

27

VOLT spod Ďumbiera

14.12.2017

Šichta Slavomír

FENNIR spod Ďumbiera

VD2

BETA Vlčí démo

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

28

ARGO Kysucká hviezda

6.11.2017

Turek Peter

CARO od Starkej

VD

TINA Kysucká hviezda

29

BACK z Údolia vlkov

3.1.2017

Galovič Jozef

GORRAN GREY Střípek snu

V1, CAC

FOLLY Lupus Ardor

30

CALVIN Crazy Soul

24.2.2017

Blahová Kristína

BARUM Tasha

V3

BESSY Vlčí démon

31

CAR Kalimero Bohemica

27.12.2017

Krotkovský P. + Šnajder S.

BARON z Bělského háječku

V

FLASH od Starkej

32

CÉZAR Crazy Soul

24.2.2017

Pavlik Pavol + Pavliková Anna

BARUM Tasha

VD

BESSY Vlčí démon

33

EMIR z Devínskej

15.1.2016

Uher Henrich + Uherová Anna

AVATAR z Chtelmických lesov

V2, Res. CAC

BELLARI z Devínskej

34

Glock Pack CAOS de CARACAS

10.11.2015

Legnaro Michela

EZRA si Nasce lupi del Montale

V

Foresta Incantata GALATHILION

35

LOGAN WOLVERINE Spirito Libero

31.10.2016

Orsi Matteo

CASSIUS Loki

Nedostavil sa

OMBRA Passo del Lupo

36

MIŇO z Oravy

19.12.2017

Síkorová Martina

JURI Oskár Dór

VD

FARA z Oravy

37

Tobrok CASSHERN YEL

13.5.2016

Ambrusová Drahomíra

Baxter Vlčí tlapka

V4

YELKA z Litavské kotliny

38

URUZ spod Ďumbiera

24.11.2015

Podmanický Marcela + Igor

JASSPER Malý Bysterec

VD

MIA spod Ďumbiera

PSY – TRIEDA PRACOVNÁ

39

ALDARON Sangre de Lobo

15.4.2015

Kuzmanová Johanka + Vera Francisco

ESUNA ARISON Srdcerváč

V4

ZARINA del Castilo de Sax

40

BYRON z Kaľanky

21.1.2016

Ferneza Anton

BOBO z Chtelnických lesov

VD

AIREEN Absaroki

41

CHEROKEE Lupus Ardor

12.11.2016

Černý Róbert

AMORE MIO Srdcerváč

Nedostavil sa

CAPA NEGRA Lupus Ardor

42

Glock Pack EPPAN BURK

15.4.2017

Merisio Federica

QUANTRILL

V2, Res. CAC

Foresta Incantata GALATHILION

43

ICARUS Lupus Ardor

15.11.2016

Vrteľ Dávid

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V3

CALYSTO Lupus Ardor

 

 

 

 

 

 

44

OBI – WAN Malý Bysterec

16.12.2016

Brezinová Eva

GUNNER Malý Bysterec

V

CONNIE Vlčí tlapka

45

Tobrok DROGO TAR

20.10.2016

Panáková Babora

GUNNER Malý Bysterec

V1, CAC, KV pes

TARA Kysucká hviezda

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

46

A´NATAN

8.1.2014

Commone Gennaro

A´DEMON

V

Zanna BIANCA

47

BAJKAL od Našej vlčice

5.3.2014

Santoni Andrea

GUNNER Malý Bysterec

V3

AGIRA Vlčí démon

48

CULLEN Miracle Mia

4.1.2017

Pavlíková Miriam

ERON Lupus Ardor

V1, CAC

ASTA z opoja pod hájom

49

DRAUSUS z Molu Es

23.10.2014

Hajduková Pavlína + Šimek Dávid

Q-AKU Lupi del Montale

V4

YUKON z Molu Es

50

ELOVE Corda Elizabeth Luporum

3.11.2016

Kadlec Miroslav + xx

MAX spod Ďumbiera

V

ARYSA Corda Elizabeth Luporum

51

O´TARIS Malý Bysterec

16.12.2016

Motta Stefania

GUNNER Malý Bysterec

V2, Res. CAC

CONNIE Vlčí tlapka

PSY – ČESTNÁ

52

MAX spod Ďumbiera

3.11.2011

Kadlec Miroslav

ENAR spod Ďumbiera

V1

HEJA Fončorda

PSY – TRIEDA VETERÁNOV

53

HITT spod Ďumbiera

5.12.2006

Budaj Milan

DIXON Radov dvor

V

DÁŠA Chlumecké podzámčí

54

JASSPER Malý Bysterec

30.11.3009

Medvecký Marek

ELIGO z Peronowki

V1

ASKIA Slnečný dvor

 

SUKY – TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU

55

ANNAEL Dreamfyre

27.3.2019

Guarino Giulia

HAKU

N

KINLEY Mavis

SUKY – TRIEDA DORASTU

56

AITHLIN Vlčia stopa

6.1.2019

Kučera Adam

BRIT z Dubničanky

VN

AITHLIN Kalimero Bohemica

57

ALESIA od Grandtnerov

14.1.2019

Grandtnerová Anna

JURI Oskár Dór

VN

ANGIE EChelon Wolf

58

ASSUMI Lupus Beliatus

26.12.2018

Piovarči Miroslav

ERON Lupus Ardor

VN

ARWEN Miarcle Mia

59

AURORA Venatio Lupus

4.12.2018

Fabry Juraj

EGON Vikvel Wolf

VN 4

CALYSTO Lupus Ardor

60

AZZURE Venatio Lupus

4.12.2018

Kukučková P. + Kukučka J.

EGON Vikvel Wolf

VN 1

CALYSTO Lupus Ardor

61

EN´ENRA III z Peronowki

27.11.2018

Hanoka Goh Jing

LAHASH II z Peronowki

VN 2

PEYMAKILIR z Peronowki

62

FLORIDA Strážca divočiny

28.1.2019

Číšková Miroslava

Tobrok CASSHERN YEL

N

ALBA Strážca divočiny

63

FLY Strážca divočiny

28.1.2019

Feketeová Simona

Tobrok CASSHERN YEL

N

ALBA Strážca divočiny

64

HAPPY WOLF FACE de Campos y Lobos

29.11.2018

Santoni Andrea

JIMMY PAGE von der Wolfsschleife

VN3

EUROPEA Lupus Ardor

65

LOTS OF LOVE Salto del Lupo

31.12.2018

Georgatos Eleftherios

BAJKAL od Našej vlčice

Neprišla

JAHI II z Peronowki

 

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

66

AGATA OF Natan Lupus

25.6.2018

Tabacchi Loris

BLUSTERER

V1, CAJC*

Arimminum DEHA

67

BORKA Kysucká hviezda

13.10.2018

Malík Štefan

ECHO z Údolí ticha

VD

TINA Kysucká hviezda

68

CARZIA III z Peronowki

14.4.2018

Veliký Viktor + Peron Malgorzata

BARY Stříbrný úplněk

V2

JAUD Malý Bysterec

69

ISABELL Bugati Salto del Lupo

29.9.2018

Jenisová Dana

BAJKAL od Našej vlčice

V4

BELTHIL DEL SALTO Crazy Soul

70

ISSA Corda Elizabeth Luporum

28.10.2018

Karchová Petra

ELL CID Vlčí tlapka

Neprišla

ALYSIA Corda Elizaheth Luporum

71

Zdychavský vlk BLUDIČKA

10.6.2018

Labuda Marián

AVATAR z Chtelnických lesov

V

Zdychavský vlk ARIANA

72

Zdychavský vlk BÚRKA

10.6.2018

Caban Martin

AVATAR z Chtelnických lesov

V3

Zdychavský vlk ARIANA

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

73

BAILEYS ORIGINAL Pheobes WolfsS

8.2.2018

Sabanoš Marek

Zdychavský vlk ASHKII

V

CIRA Roja Gordion

74

BEGY z Gryzovej svorky

23.11.2017

Bocák Stanislav

BAK od Našej vlčice

V4

ALISA zo Slovenskej rozprávky

75

BELLA LUNA z Gryzovej svorky

23.11.2017

Skurák Dominik

BAK od Našej vlčice

V

ALISA zo Slovenskej rozprávky

76

BELLAMI z Gryzovej svorky

23.11.2017

Pastva Michal

BAK od Našej vlčice

VD

ALISA zo Slovenskej rozprávky

77

BLUBERRY z Gryzovej svorky

23.11.2017

Zsoldosová Flóra

BAK od Našej vlčice

VD

ALISA zo Slovenskej rozprávky

78

BRIXA Pheobes Wolfs

8.2.2018

Češk Ján

Zdychavský vlk ASHKII

V

CIRA Roja Gordion

79

CLEA z Kaľanky

2.12.2017

Doboš Ján

JURI Oskár Dóra

VD

AIREEN Absoraki

80

DENESME Miracle Mia

10.2.2018

Popaďáková S. + Solárik B.

CULLEN Miracle Mia

V2, Res. CAC

BELLA EZER Miracle Mia

81

GHEA Salto del Lupo

12.1.2018

Tweedie Robert

BAJKAL od Našej vlčice

V3

ZELA z Peronowki

82

GREYSI ALASEA z Devínskej

12.11.2017

Šuleková Lucia

AXXIS z Bačovej svorky

VD

CAYA z Devínskej

83

HIERA Corda Elizabeth Luporum

19.11.2017

Halaj Martin

DOXO od Starkej

VD

CLOUWIE Vlčí naděje

84

MIRA z Oravy

19.12.2017

Straka Jozef

JURI Oskár Dór

V

FARA z Oravy

85

VIVA spod Ďumbiera

14.12.2017

Mičianik Miroslav

FENNIR od Starkej

V1, CAC

BETA Vlčí démon

86

Zamaratn AMARA

10.10.2017

Bilovksý Lukáš

BIES Welkoscyrz

V

BARBORA Tawy

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

87

AGIRA Vlk z Východnej

18.2.2014

Španko Matej

BACARDI Lupus Ardor

V

ARIS Smečka Baron

88

AREI Howling Shadow

17.1.2016

Watts Marcela

CZERTIK Arqeva

V

IOWA GREY Střípek snú

89

ARINA Gemer Wolf

11.11.2017

Široký Peter + Belinová Františka

DASTER Lupus Ardor

VD

DONA Vikvel Wolf

90

BACCARA Kalimero Bohemica

5.2.2017

Krotkovský P- + Šnajder S.

ERON Lupus Ardor

VD

FLASH od Starkej

91

BESILIA Silesian Hunter

27.11.2015

Hajduková Pavlína

BELFEDOR Arqeva

VD

ALBACORA Silesian Hunter

92

BIRSA Gribedyr

22.11.2016

Herbrich František

HYPNO Lupifelix

V, CAC, KV suka, BOB

JÓRUN II z Peronowki

93

BRYTTA z Údolia vlkov

3.1.2017

Ejem Martin

GORRAN GREY Střípek snú

D

FOLLY Lupus Ardor

94

CANI ISTER Miracle Mia

4.1.2017

Kalamenovič Ján

ERON Lupus Ardor

V2, Res. CAC

ASTA z Opoja pod hájom

95

CONTESSA Calimero Bohemica

27.12.2017

Krotkovský Peter + Šnajder Slavomír

BARON z Bělského háječku

VD

FLASH od Starkej

96

CUMA

13.12.2015

Pascale Pietro

FAST Alastair

VD

ZANNA Bianca

97

ELITA Vlčí démon

18.11.2016

Čižmár Peter

ABATH DRINK DZIN vom Elli - Rudel

VD

CAYA Vlčí démon

98

IMOLA Lupus Ardor

15.11.2016

Berková Dana

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V

CALYSTO Lupus Ardor

99

IRIS Lupus Ardor

15.11.2016

Kalanin František

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V

CALYSTO Lupus Ardor

100

ISIS Dakmat

31.1.2017

Budaj Milan + Wachter Tanja

ECHO z Údolí ticha

V

JENNY von der Wolfsschleife

101

MAYA Malý Bysterec

21.11.2015

Medvecký Marek

JASSPER Malý Bysterec

V4

CONNIE Vlčí tlapka

102

PRINCESS Malý Bysterec

15.9.2017

Matrusciana Adele

MAX spod Ďumbiera

VD

ULMA Kysucká hviezda

103

VENETIA spod Ďumbiera

14.12.2017

Krotkovský Peter

FENNIR od Starkej

V3

BETA Vlčí démon

104

WINDESPREEES Mirage

26.8.2016

Degli Esposti Barbara

CH DEVIL Maverick

V

KYRA

SUKY – TRIEDA PRACOVNÁ

105

BELLA Pheobes Wolfs

8.2.2018

Halajová Lenka

Zdychavský vlk ASHKII

VD

CIRA Roja Gordion

106

BRITA Vlk z Východnej

19.3.2016

Šiška Ján

BORAN Jarton

V4

ARIS Smečka Baron

107

CHARDONNAY Lupus Ardor

12.11.2016

Gábrielová Marcela

AMORE MIO Srdcerváč

V2, Res. CAC

CAPA NEGRA Lupus Ardor

108

CONNIE Vlčí tlapka

20.11.2013

Medvecký Marek

AKAJ Vlčí tlapka

V1, CAC

BETA Vlčí démon

109

Glock Pack DEIANIRA ZEN

5.12.2015

Merisio Federica

BREY Passo del Lupo

V

First star SIRIA

110

NAMYMONTALE

2.12.2015

Tweedie Robert

OGNYAN MONTALE Girios Dvasia

V3

WAPI Lupi del Montale

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

111

ARWEN Miracle Mia

6.1.2016

Zsoldosová Flóra

JURI Oskár Dór

V3

ASTA z Opoja pod hájom

112

CALYPSO Salto del Lupo

1.2.2016

Santoni Andrea

MCH BAJKAL od Našej vlčice

V

MCH ZELA z Peronowki

113

CAPA NEGRA Lupus Ardor

3.3.2012

Gábrielová Marcela

BALLO z Blatnických viníc

V

CONA Veľký jarok

114

ELSA ELENTÁRI Šedý poklad

6.9.2014

Kuzmanová Johanka + Vera Francisco

CHEWBE

V4

DAILY Wolf Rhoderick Sodar

115

FLEUR MALOU Grey Diamond

21.11.2016

Wächter Tanja

SECCHI Lupusek

V1, CAC

YLVA z Peronowki

116

ORAVA Malý Bysterec

16.12.2016

Degli Esposti Barbarra

GUNNER Malý Bysterec

V2, Res. CAC

CONNIE Vlčí tlapka

SUKY – TRIEDA VETERÁNOV

117

AKAJA Roja Gordion

3.12.2010

Kovalík František

AMUR Kalinovská svorka - Gero

VD

CIRA Veľký jarok

118

CATORI LIZA Whispering wolf

15.12.2010

Wächter Tanja

Crying wolf AZRAEL

V1

PETRA von Neckartal

119

Crying Wolf TARA

1.11.2010

Kristl Jozef

Crying wolf WHISPER "VOVA"

V2

HANAH Eden severu

* - Titul KV mladých suka nebol udelený, lebo majiteľ sučky nie je členom klubu

 

 

Najkrajší pár:

1. Hajduková Pavlína, CZ

                DRAUSUS z Molu ES                                      BESILIA Silesian Hunter                bez umiestnenia

2. Kuzmanová Johanka + Vera Ugena Francisco Luis, ES

                ALDARON Sangre de Lobo                          ELSA ELENTÁRI šedý poklad       1. miesto

3. Medvecký Marek, SK

                JASSPER Malý Bysterec                                MAYA Malý Bysterec                    3. miesto

4. Merisia Federica, IT

                Glock Pack EPPAN BURK                             Glock Pack DEIANARA ZEN         bez umiestnenia

5. Santoni Andrea, IT

                BAJKAL od Našej vlčice                                CALYPSO Salto del Lupo                               2. miesto

 

Najkrajšia chovateľská skupina

1. Salto del Lupo                                             Santoni Andrea               3. miesto

2. Malý Bysterec                                             Medvecký Ľuboš             bez umiestnenia

3. Miracle Mia                                                 Pavlíková Miriam             2. miesto

4. Glock Pack Kennel                                    Fellepa Vincenzo             bez umiestnenia

5. Natan Lupus Kennel                                 Commone Gennaro       1. miesto

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak