ARMIN ECHELON WOLF - hľadá nového majiteľa

Po tragickej strate majiteľa sa hľadá nový domov pre psíka:    ARMIN ECHELON WOLF , narodený: 4.12.2013. Matka : Aprília Kuklík, Otec : Carr Malý Bysterec .Je to dospelý dominantný pes. Je prítulný a hravý, k ľuďom priateľský.   K dospelým psom nevhodný. Vyrastal a žil vo svorke spolu s dvoma sučkami čsv. Nie je agresívny, ale dokonale si chráni svoje územie.

SMÚTOČNÉ OZNÁMENIE

S hlbokým zármutkom oznamujeme, že po tragickej nehode zahynul dlhoročný člen nášho klubu pan Pavol Palko. Pozostalej rodine prajeme úprimnú sústrasť.

 

SKÚŠKA VYTRVALOSTI PSA - prihláška, Šamorín (Endurance run)

Prihlasovanie na Skúšku SVP1-3 v Šamoríne je SPUSTENÉ. The registration for endurance run is OPEN.

PRIHLÁŠKA na jesenný výcvikový víkend, Vincov les 10.-13.10.2019

Bude sa konať v dňoch 10.-13.10.2019 v kempe termálneho kúpaliska VINCOV LES. Chatky so samostatným soc. zariadením, kuch.kútom. 2 spálne, prechodné, 4 alebo 5 posteľové. V chatkách je kúrenie. Ubytovanie podobné ako v Jasnej , rozlohou menšie. V kalkulácii ubytovania sú započítané aj raňajky.

VÝSLEDKY ZVODU MLADÝCH A BONITÁCIE – Dolný Kubín 12.08.2019

Rozhodca: Ing. Janka Brussová (SVK) - bonitácia MVDr. František Rosík ml.(SVK) - zvod mladých

SKÚŠKA VYTRVALOSTI PSA - prihláška, Trebišov

                                  

Skúška vytrvalosti psa I. stupňa

Skúška SVP I sa bude konať v sobotu 21.09.2019 v Trebišove, v parku pri kaštieli.

Časový harmonogram akcie:

ROZVRH VÝCVIKU na Letnom tábore v Dolnom Kubíne / Training schedule

Vážení priatelia, účastníci letného tábora v Dolnom Kubíne. Pripravili sme pre vás a vašich psov program výcviku a aktivít pre LT. V rozpise hodín si určite nájdete program, ktorý vás zaujme. Výcvikárom na LT bude Kvetka Slaná, ktorá je naša momentálne najskúsenejšia psovodka. Jej sučka Ariana , bola vyhlásená za najlepšieho pracovného psa r.2018.

STRETNUTIE AKTÍVNYCH CHOVATEĽOV - Piešťany 29.6.2019

Srdečne vás pozývame na ďaľšie z plánovaných stretnutí aktívnych chovateľov , poradcov chovu a členov klubu so záujmom o chov dňa 29.6.2019 o 10,00 hod v Piešťanoch v pivovarskej reštaurácii Žiwell www.ziwell.sk. , parkovanie autami je možné, občerstvenie, obed je možné objednať priamo. Stretnutie povedie skúsený chovateľ, poradca chovu, pan Oskár Dóra tel.kontakt 0948 273 620. Akcia sa bude konať, ak bude aspoň 8 nahlásených záujemcov .

VÝSLEDKY SVP, Šamorín 27.4.2019

V sobotu sa uskutočnila ďaľšia skúška vytrvalosti čsv. Vzhľadom na 32 účastníkov, ktorí prišli na štart ,sa opäť využili obidve trasy, smer na Bratislavu a na Gabčíkovo. Napriek pomerne veternému počasiu vlčiaci so svojimi vodičmi dosiahli výborné časy. Skúšku nedokončili dve sučky, jedna odmietla behať a druhá nestihla termín pre technické problémy bicykla majiteľky. Všetkým účastníkom gratulujeme . Fotodokumentaciá tu

ZÁPISNICA zo schôdze výboru dňa 17.3.2019, Rakovec

Zo schôdze výboru dňa 17.3.2019, Rakovec

Letný tábor 2019

Milí priatelia,

týmto by sme Vás radi chceli pozvať na letný tábor ČSV, ktorý sa bude konať v dňoch od 9 do 18. augusta 2019 opäť v Kempe Tília Gäceľ, v Dolnom Kubíne. Bližšie informácie a propozície klubovej ako aj špeciálnej výstavy, venovanej 30. výročiu uznania plemena FCI, budú čoskoro zverejnené.

VÝCVIKOVÝ VÍKEND - 24-26.5.2019

Vážení priatelia, pozývame vás na Výcvikový víkend do Jasnej v dňoch 24.-.26.5.2019. Okrem základnej poslušnosti ponúkame opäť nácvik maintrailingu / pachové vyhľadávanie / a branného viacboja kynológa /BVK/ a nácvik vypracovávania stôp.

VYHLÁSENIE o poukázaní 2% daní z príjmov FO

Vážení členovia a priatelia KCHČSV SR , ak máte záujem o poukázanie 2% svojich daní, môžte použiť editovateľné tlačivo, ak kliknete na logo klubu. ĎAKUJEME

OCENENIE SKJ OSKÁROVI DÓROVI A FRANTIŠKOVI ROSÍKOVI ml.

Slovenská kynologická jednota dňa 27.10.2018 v Bratislave usporiadala slávnostný Galavečer  spojený s  oceňovaním osobností slovenskej kynológie pri príležitosti 25. výročia jej založenia. Pánovi Oskárovi  Dórovi a Františkovi Rosíkovi ml. bola udelená bronzová medaila v kategórii rozhodcovská činnosť. Oceneným srdečne gratulujeme.

Stránky

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak