NAJLEPŠÍ PRACOVNÝ JEDINEC roka 2020

PRACOVNÝ JEDINEC ČSV ROKA 2020  -  tabuľka bodov
       
1. Fleur Malou Grey Diamond  / Tanja Wächter /
dátumnázov akciekdetypporadieorganizátorBODY
14.-15.03.2020Sleddograce VDSVKunrau/ GermanySC24.SSCN e.V/VDSV15
20.08.2020Orientačný behDolny Kubin 2.KCHČSV1+7
30.08.2020RallyObediencePeine/GermanyRO7.HSV Die Peiner Eulen e.V.15
13. 09. 2020RallyObedienceHiddenhausen/GERO GHSV Hiddenhausen e.V.15
19. 09. 2020canicross-raceStröhen/GESC125.SSVS e.V.15
20. 09. 2020RallyObedienceDörverden/GERO5.HSC Weser-Dogs e.V.15
03. 10. 2020SVP1Samorin/SK   5
24.-25.10.2020Sleddograce Burg/GESC15.SSD e.V.15
11/1/2020RallyObediencePeine/GermanyRO3.HSV Die Peiner Eulen e.V.15
      118
       
2. Ariana Zdychavský vlk   / Kvetoslava Slaná /
dátumnázov akciekdetypporadieorganizátorBODY
27.06.2020Letné agility hryKošiceagility1.Psie centrum Pozitiv1+10
11.7.2020Cena Slovenského rajaSmižanyIGBH17.KK Smižany15+5
1.8.2020Nočné obedience pretekyPopradOB15.Canislog15
15. 08. 2020SkúškyDolný KubínIGP 1 KCHCSV SR15
05. 09. 2020Záchranárske skúškyŽilina - VarínSZM KZZ SR5
06. 09. 2020Záchranárske skúškyŽilina - VarínSPZP P1 KZZ SR15
25. 12. 2020Štefánske vianočné pretekyPoprad 3.Canislog1+4
      86
       
3. Greysi Alassea z Devínskej  / Lucia Šuleková /
dátumnázov akciekdetypporadieorganizátorBODY
25.7.2020ŠTEK-TREK 2020Hodruša Hámre - SKtrek15. z 36Psíčkari1
11.8.2020Memoriál deda RosíkaDolný Kubín - SKorient.beh1.miestoKlub chovateľov ČSV SR1+10
29.8.20201000 mil pro jeden cílPolešovice-Rašovice-CZbikecharitatívny behSportovní klub ČSV & spol1
5.9.2020Hard dog raceOpatov - CZprekážkový beh  1
6.9.2020Fitmin Cup 2020Doľany - SKcanicross Speed4dogs - J.Marekova15
12.9.2020Fitmin Cup 2020Plavecký Štvrtokcanicross Speed4dogs - J.Marekova15
13.9.2020Fitmin Cup 2020Plavecký Štvrtokcanicross Speed4dogs - J.Marekova15
3.10.2020SVP IIŠamorínbike Klub chovateľov ČSV SR25
      84
4. Catori Liza Whispering Wolf  / Tanja Wächter /
dátumnázov akciekdetypporadieorganizátorBODY
14.-15.03.2020Sleddograce VDSVKunrau/ GermanySC 24.SSCN e.V/VDSV15
11. 08. 2020Memoriál deda RosíkaDolny KubinOB2. 1+7
30. 08. 2020RallyObediencePeine/GermanyRO HSV Die Peiner Eulen e.V.15
13. 09. 2020RallyObedienceHiddenhausen/GERO GHSV Hiddenhausen e.V.15
20. 09. 2020RallyObedienceDörverden/GERO6.HSC Weser-Dogs e.V.15
01.11.2020RallyObediencePeine/GermanyRO4.HSV Die Peiner Eulen e.V.15
      83
       
5. Bodrík Zdychavský vlk  / Jakub Slaninka /
dátumnázov akciekdetypporadieorganizátorBODY
29.-30.5.2020Fatranský vlčko dogtrek-Michal Miko1
11.8.2020Memoriál deda RosíkaDolný Kubín - SKor.beh KCHCSV SR1
5.9.2020Fitmin Cup 2020Kuchyňašprint Speed4dogs - J.Marekova15
6.9.2020Fitmin Cup 2020Doľany - SKšprint Speed4dogs - J.Marekova15
19.09.2020SVP1TrebišovSVP KCHCSV SR5
12.-13.12.2020Danubia sled dog race MSRŠamorínBKJ Flying husky, o.z.30
      67
       
6. Obi-wan Malý Bysterec  / Eva Brezinová /
dátumnázov akciekdetypporadieorganizátorBODY
18.7.2020Letný canicrossový SuperšprintDoľany - SKšprint-Dogwear.sk1
25.7.2020ŠTEK TREK 2020Hodruša Hámre - SKtrek- Psíčkari1
11.8.2020Memoriál deda RosíkaDolný Kubín - SKor.beh1.miestoklub chovateľov čsv SR1+10
29.8.20201000mil pro jeden cílKroměříž – Polešovice - CZbikecharitatívny behSportovní klub ČSV & spol1
5.9.2020Hard dog race Opatov - CZprekážkový beh  1
6.9.2020Fitmin Cup 2020Doľany - SKšprint Speed4dogs - J.Marekova15
12.9.2020Fitmin Cup 2020Plavecký Štvrtok - SKšprint Speed4dogs - J.Marekova15
13.9.2020Fitmin Cup 2020Plavecký Štvrtok - SKšprint Speed4dogs - J.Marekova15
      60
7. Tobrok Drogo Tar  / Barbora Panáková /
dátumnázov akciekdetypporadieorganizátorBODY
25.7.2020ŠTEK TREK 2020Hodruša Hámre - SKtrek- Psíčkari1
11.8.2020Memoriál deda RosíkaDolný Kubín - SKor.beh1.miestoklub chovateľov čsv SR1+10
29.8.20201000mil pro jeden cílKroměříž – Polešovice - CZbikecharitatívny behSportovní klub ČSV & spol1
6.9.2020Fitmin Cup 2020Doľany - SKšprint Speed4dogs - J.Marekova15
12.9.2020Fitmin Cup 2020Plavecký Štvrtok - SKšprint Speed4dogs - J.Marekova15
13.9.2020Fitmin Cup 2020Plavecký Štvrtok - SKšprint Speed4dogs - J.Marekova15
      58
       
8. Heaven and Hell de campos y Lobos / Eva Brezinová /
dátumnázov akciekdetypporadieorganizatorBODY
18.7.2020Letný canicrossový SuperšprintDoľanyšprint-Dogwear.sk 
25.7.2020ŠTEK TREK 2020Hodrusatrek-Psíčkari1
11.8.2020Memoriál deda RosíkaDolný Kubínor.beh4.miestoKCHČSV1
5.9.2020Hard dog race Opatovprekážkový beh  1
6.9.2020Fitmin Cup 2020Doľanyšprint Speed4dogs - J.Marekova15
12.9.2020Fitmin Cup 2020Plavecký Štvrtok - SKšprint Speed4dogs - J.Marekova15
13.9.2020Fitmin Cup 2020Plavecký Štvrtok - SKšprint Speed4dogs - J.Marekova15
14.11.2020SVP 1 - 40kmŠamorínskúškares.CACTklub csv SR5
      53
       
9. Warren spod Ďumbiera  / Jozef Švaňa /
dátumnázov akciekdetypporadieorganizátorBODY
15. 08. 2020Memoriál deda RosíkaDolný KubínBVK1.KCHČSV15+10+5
14. 11. 2020Skúška SVP1 KCHČSV5
      35
       
10. Bella Phoebe´s wolfs / Lenka Halajová /
dátumnázov akciekdetypporadieorganizátorBODY
15.08.2020Memoriál deda RosíkaDolný KubínBH-VT1.KCHCSV15+10+5
      30
       
11. Byron z Kaľanky  / Anton Ferneza /
dátumnázov akciekdetypporadieorganizátorBODY
15.08.2020Memoriál deda RosíkaDolný Kubín BH-VT2.KCHCSV SR15+5+7
      27
       
12. Ariminium Lagu  / Marcela Podmanická /
dátumnázov akciekdetypporadieorganizátorBODY
15.08.2020Memoriál deda RosíkaDolný Kubín BVK2.KCHCSV SR15+5+7
      27
       
13. Akim Dunajský vlk  / Jana Dudíková /
datumnázov akciekdetypporadieorganizatorBODY
11.08.2020Memoriál deda RosíkaDolný KubínOrientačný beh3.KCHCSV1+4
15.8.2020Memoriál deda RosíkaDolný KubínBH-VT KCHCSV15
14.11.2020SkúškaČilistovSVP I KCHCSV5
      25
       
14. Dragona Tichý stín  / Jana Dudíková /
datumnázov akciekdetypporadieorganizatorBODY
11.08.2020Memoriál deda RosíkaDolný KubínOrientačný beh3.KCHCSV1+4
15.08.2020SkúškaDolný KubínFPr 1 KCHCSV5
      10
       
15. Lupo Legendario Lupus Ardor  / Marcela Gábrielová /
datumnázov akciekdetypporadieorganizatorBODY
26.09.2020SkúškaKošiceBH-VT KK Rona5
      5
       
       
       
       
       

 

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak