Víťazi výstav

BEST IN SPECIALITY DOG SHOW - BISS - Víťazi Európskych, Klubových výstav a Svetovej výstavy nár.plemien, BOB a BOS

 

 

2019
BOB Víťaz Špeciálnej výstavy 2019
Aldaron Sangre de Lobo
BOS Víťaz Špeciálnej výstavy 2019
Carzia III z Perónowki
10.08.2019 Dolný Kubín
rozhodca:
Miroslav Kotuláš

Dátum narodenia: 15.04.2015  Reg: 
Otec: Esuna Arison Srdcerváč Matka: Zarina del Castilo de Sax
Majiteľ: Johanka Kuzmanová + Vera Francisco
10.08.2019 Dolný Kubín
rozhodca:
 Miroslav Kotuláš
Dátum narodenia: 14.04.2018 SPKP: 

Otec: Bary Stříbrný úplněk Matka: Jaud Malý Bysterec
Majiteľ: Viktor Veliký + Margo Peron
Špeciálny víťaz pes 2019
Aldaron Sangre de Lobo
Špeciálny víťaz suka 2019
Chardonnay Lupus Ardor
10.08.2019 Dolný Kubín
rozhodca: 
Miroslav Kotuláš

Dátum narodenia: 15.04.2015  Reg: 
Otec: Esuna Arison Srdcerváč Matka: Zarina del Castilo de Sax
Majiteľ: Johanka Kuzmanová + Vera Francisco
10.08.2019 Dolný Kubín
rozhodca:
 Miroslav Kotuláš
Dátum narodenia: 12.11.2016 SPKP: 3666

Otec: Amore Mio Srdcerváč  Matka: Capa Negra Lupus Ardor
Majiteľ: Marcela Gábrielová
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2019
Birsa Gribedyr
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2019
Zdychlavský vlk Bodrík
09.08.2019 Dolný Kubín
rozhodca:
 Janka Brussová
Dátum narodenia: 22.11.2016 SPKP: 

Otec: Hypno Lupifelix Matka: Jórun II z Perónowki
Majiteľ: František Herbrich
09.08.2019 Dolný Kubín
rozhodca:
 Janka Brussová
Dátum narodenia: 10.06.2018 SPKP: 

Otec:  Avatar z Chtelnických lesov Matka: Zdychlavský vlk Ariana
Majiteľ: Jakub Slaninka
Klubový víťaz pes 2019
Tobrok Drogo Tar
Klubový víťaz suka 2019
Birsa Gribedyr
09.08.2019 Dolný Kubín
rozhodca:
 Janka Brussová
Dátum narodenia: 20.10.2016 SPKP: 

Otec: Gunner Malý Bysterec Matka: Tara Kysucká hviezda
Majiteľ: Barbora Panáková
09.08.2019 Dolný Kubín
rozhodca:
 Janka Brussová
Dátum narodenia: 22.11.2016 SPKP: 

Otec: Hypno Lupifelix Matka: Jórun II z Perónowki
Majiteľ: František Herbrich
BOB Víťaz Špec.výstavy pre nár.plemená 2019
Ceyra Corda Elizabeth Luporum
BOS Víťaz Špec.výstavy pre nár.plemená 2019
Calsifer della Favola del Lupo
07.06.2019 Nitra
rozhodca:
Andrzej Zamyski
Dátum narodenia: 23.09.2015  SPKP: 3530

Otec: Bary Stříbrný úplněk  Matka: Alysia Corda Elizabeth Luporum
Majiteľ: Eliška Čičmancová
07.06.2019 Nitra
rozhodca:
Andrzej Zamyski
Dátum narodenia: 27.10.2016 Reg: LO177768

Otec: Yipon z Perónowki Matka: Ika dell´Irco Sortiere
Majiteľ:  Petrucci Emilio
2018
BOB Víťaz 22.Európskej výstavy 2018
Iris Lupus Ardor
BOS Víťaz 22.Európskej výstavy 2018
Glock Pack Eppan Burk
13.08.2018 Dolný Kubín
rozhodca:
Soňa Bognárová, Daiva Rimaityte
Dátum narodenia: 15.11.2016 SPKP: 3676

Otec: Ian Gillan von der Wolfsschleife Matka: Calysto Lupus Ardor
Majiteľ: František Kalanin
13.08.2018 Dolný Kubín
rozhodca:
Soňa Bognárová, Daiva Rimaityte
Dátum narodenia: 15.04.2017 Reg:
LO1795057
Otec: Quantrill   Matka: Foresta Incantata Galathilion
Majiteľ: Merisio Federica
Európsky víťaz pes 2018
Cheyen Dakmat
Európsky víťaz suka 2018
Iris Lupus Ardor
13.08.2018 Dolný Kubín
rozhodca:
 Soňa Bognárová, Daiva Rimaityte
Dátum narodenia: 21.01.2016  Reg: CMKU/CSV/4469

Otec:  Czambor z Vlčího dubu Matka: Jenny von der Wolfsscheife
Majiteľ: Jiřina Michalik
13.08.2018 Dolný Kubín
rozhodca:
 Soňa Bognárová, Daiva Rimaityte
Dátum narodenia: 15.11.2016 SPKP: 3676

Otec: Ian Gillan von der Wolfsschleife Matka: Calysto Lupus Ardor
Majiteľ: František Kalanin
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2018
Jassper Malý Bysterec
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2018
Ginger Passo del Lupo
12.08.2018 Dolný Kubín
rozhodca:
Soňa Bognárová, Daiva Rimaityte
Dátum narodenia: 30.11.2009 SPKP
:
2984
Otec: Eligo z Perónowki      Matka: Askia Slnečný dvor
Majiteľ: Marek Medvecký
12.08.2018 Dolný Kubín
rozhodca:
Soňa Bognárová, Daiva Rimaityte
Dátum narodenia: 12.11.2017 Reg:
LO189692
Otec: Nanook Passo del Lupo   Matka: Quana Passo del Lupo
Majiteľ: Přemysl Šuster
Klubový víťaz pes 2018
Tobrok Casshern Yel
Klubový víťaz suka 2018
Maya Malý Bysterec

12.08.2018 Dolný Kubín
rozhodca:
 Soňa Bognárová, Daiva Rimaityte
             Dátum narodenia: 13.05.2016  SPKP
: 3640                     Otec:  BAXTER Vlčí tlapka    Matka:  YELKA  z                           Litavské kotliny                                                               
Majiteľ: Drahomíra Ambrussová

12.08.2018 Dolný Kubín
rozhodca:
 Soňa Bognárová, Daiva Rimaityte
Dátum narodenia: 21.11.2015 SPKP
: 3546

Otec: Jassper Malý Bysterec   Matka: Connie Vlčí Tlapka
Majiteľ: Marek Medvecký
BOB Víťaz Špec.výstavy pre nár.plemená 2018
Dafne Salvemini
BOS Víťaz Špec.výstavy pre nár.plemená 2018
Arimminum Haragorn
08.06.2018 Nitra
rozhodca:
G.Ridarčíková + B.Nodalli
Dátum narodenia: 05.12.2015 Reg:
LO1633138
Otec: Hypno Lupifelix   Matka: Becky Salvemini
Majiteľ: Giulia Bullentini
08.06.2018 Nitra
rozhodca:
G.Ridarčíková + B.Nodalli
Dátum narodenia: 22.12.2016 Reg:
LO1737667
Otec: Amore Mio Srdcerváč   Matka: Arimminum Neem
Majiteľ: Matteo Bergonzi
2017
BOB Víťaz 21.Európskej výstavy 2017
Bentley Crazy soul
BOS Víťaz 21.Európskej výstavy 2017
Cani Ister Miracle Mia
14.10.2017 Pezinok
rozhodca:
O.Dóra
Dátum narodenia: 13.12.2015  SPKP: 3591
Otec: Yipon z Perónowki   Matka: Bessy Vlčí démon

Majiteľ:
Dana Jenisová
14.10.2017 Pezinok
rozhodca:
O.Dóra
Dátum narodenia: 04.01.2017  SPKP: 3722
Otec: Eron Lupus Ardor   Matka: Asta z Opoja pod hájom

Majiteľ: Ján Kalamenovič
Európsky víťaz pes 2017
Bentley Crazy soul
Európsky víťaz suka 2017
Aura z Údolia vlkov
14.10.2017 Pezinok
rozhodca:
 O.Dóra

Dátum narodenia: 13.12.2015  SPKP: 3591
Otec: Yipon z Perónowki   Matka: Bessy Vlčí démon

Majiteľ: 
Dana Jenisová
14.10.2017 Pezinok
rozhodca:
 O.Dóra

Dátum narodenia: 24.03.2016  SPKP: 3631
Otec:  Alby Vikvel Wolf    Matka: Connie Lupus Ardor
Majiteľ: Klaudia Rosenbergerová
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2017
Arwen Miracle Mia
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2017
Tobrok Caleb Yel
12.08.2017 Mošovce
rozhodca:
F.Rosík ml.
Dátum narodenia: 06.01.2016  SPKP: 3588
Otec: Juri Oskár Dór   Matka: Asta z Opoja pod hájom

Majiteľ: Flóra Zsoldósová
12.08.2017 Mošovce
rozhodca:
F.Rosík ml.
Dátum narodenia: 13.05.2016  SPKP: 3641
Otec: Baxter Vlčí tlapka   Matka: Yelka z Litavské kotliny

Majiteľ: Tobrok FCI + Ľubica Lokšová
Klubový víťaz pes 2017
Atlas Sonata Carpathica
Klubový víťaz suka 2017
Arwen Miracle MIa
12.08.2017 Mošovce
rozhodca:
 F.Rosík ml.

Dátum narodenia: 02.12.2015  SPKP: 3556
Otec:  Bref Karpatská svorka    Matka: Gara z Oravy
Majiteľ: Jakub Bátovský
12.08.2017 Mošovce
rozhodca:
 F.Rosík ml.

Dátum narodenia: 06.01.2016  SPKP: 3588
Otec: Juri Oskár Dór   Matka: Asta z Opoja pod hájom

Majiteľ: Flóra Zsoldósová
BOB Víťaz Špec.výstavy pre nár.plemená 2017
Enigma Šedý poklad
BOS Víťaz Špec.výstavy pre nár.plemená 2017
Fenix del Lupo Dee Visse
18.02.2017 Bratislava
rozhodca:
J.Matyáš + V.Piskay
Dátum narodenia: 06.09.2014 Reg: CMKU/CSV/3954/14
Otec: Chewbe del Baldo   Matka: Daily Wolf Rhoderic Sodar

Majiteľ: rod.Kuncová
18.02.2017 Bratislava
rozhodca:
J.Matyáš + V.Piskay
Dátum narodenia: 24.10.2012 Reg
:
LO139383
Otec: Akela Spirito Libero    Matka: Arimminum Zucka
Majiteľ: ???
20162016
BOB Víťaz 20.Európskej výstavy 2016
Baloo z Blatnických viníc
BOS Víťaz 20.Európskej výstavy 2016
Breezewolf Lupi di Montemorello
28.08.2016 Hrabušice
rozhodca:
Monika Soukupová
Dátum narodenia: 12.10.2008 SPKP: 3143
Otec: Unkas z Molu Es      Matka: Aika z Vlčího dubu

Majiteľ: Janka Tarkaničová
28.08.2016 Hrabušice
rozhodca:
Monika Soukupová
Dátum narodenia: 17.02.2006 REG
: LO06113879
Otec: Fuoco Colle del Lupo    Matka: Elfa Colle del Lupo

Majiteľ:
Mario Noce
Európsky víťaz pes 2016
Baloo z Blatnických vinic
Európsky víťaz suka 2016
Asta z Opoja pod Hájom
28.08.2016 Hrabušice
rozhodca:
 Monika Soukupová
Dátum narodenia: 12.10.2008 SPKP: 3143
Otec: Unkas z Molu Es      Matka: Aika z Vlčího dubu

Majiteľ: Janka Tarkaničová
28.08.2016 Hrabušice
rozhodca:
 Monika Soukupová

Dátum narodenia: 19.11.2013 SPKP: 3324
Otec:  Ir Oskár Dór      Matka: Etna od Starkej
Majiteľ: Miriam Pavlíková
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2016
Baloo z Blatnických viníc
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2016
Diana Amarcord
27.08.2016 Hrabušice
rozhodca:
Tibor Havelka
Dátum narodenia: 12.10.2008 SPKP: 3143
Otec: Unkas z Molu Es      Matka: Aika z Vlčího dubu

Majiteľ: Janka Tarkaničová
27.08.2016 Hrabušice
rozhodca:
Tibor Havelka
Dátum narodenia: 24.06.2014 REG
:
LO14118040
Otec: Foresta Incantata Boromir   Matka: Bea del Baldo
Majiteľ: Andrea Benazzoli
Klubový víťaz pes 2016
Baloo z Blatnických vinic
Klubový víťaz suka 2016
Aglaya z Molu es
27.08.2016 Hrabušice
rozhodca:
 Tibor Havelka
Dátum narodenia: 12.10.2008 SPKP: 3143
Otec: Unkas z Molu Es      Matka: Aika z Vlčího dubu

Majiteľ: Janka Tarkaničová
27.08.2016 Hrabušice
rozhodca:
 Tibor Havelka

Dátum narodenia: 02.12.2011 SPKP
Otec:  Erik z Věrné smečky    Matka: Yukon z Molu Es
Majiteľ: Petra Dušánková
BOB Víťaz Špec.výstavy pre nár.plemená 2016
Ezra si Nasce Lupi de Montale
BOS Víťaz Špec.výstavy pre nár.plemená 2016
Clouwie Vlčí naděje
10.06.2016 Nitra
rozhodca:
Gabriela Ridarčíková, Jaroslav Matyáš
Dátum narodenia: 01.03.2014 REG
: LO1451994

Otec: Ognyan Montale Girios dvasia     
Matka: Ray of Sun Lupi del MOntale dvor
Majiteľ: Sergio Ettore
10.06.2016 Nitra
rozhodca:
Gabriela Ridarčíková, Jaroslav Matyáš
Dátum narodenia: 06.02.2010 SPKP: 3135

Otec: Bonifác Testamonium diaboli
Matka: Arimminum Ma Chérie
Majiteľ: Eliška Čičmancová
20152015
BOB Víťaz 19.Európskej výstavy a Európsky víťaz pes 2015
Jassper Malý Bysterec
BOS Víťaz 19.Európskej výstavy a Európsky víťaz suka 2015
Alisa zo Slovenskej rozprávky
09.08.2015 Žiar
rozhodca:
Leoš Jančík, Daiva Rimaityte
Dátum narodenia: 30.11.2009 SPKP
:
2984
Otec: Eligo z Perónowki      Matka: Askia Slnečný dvor
Majiteľ: Marek Medvecký
09.08.2015 Žiar
rozhodca:
Leoš Jančík, Daiva Rimaityte

Dátum narodenia: 16.12.2010 SPKP: 3100
Otec:Enar spod Ďumbiera Matka:Ajda Kalinovská svorka-Gero

Majiteľ: Dominik Skurák
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2015
Jassper Malý Bysterec
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2015
Zlatá palz Caya
08.08.2015 Žiar
rozhodca:
Leoš Jančík, Daiva Rimaityte
Dátum narodenia: 30.11.2009 SPKP
:
2984
Otec: Eligo z Perónowki      Matka: Askia Slnečný dvor
Majiteľ: Marek Medvecký
08.08.2015 Žiar
rozhodca:
Leoš Jančík, Daiva Rimaityte
Dátum narodenia: 11.12.2003 reg
:
VDH 03/116 0126
Otec: Milo Ruskov dvor     Matka: Zlatá Palz Amy
Majiteľ: Tanja Wächter (DE)
Klubový víťaz pes 2015
Jassper Malý Bysterec
Klubový víťaz suka 2015
Alisa zo Slovenskej rozprávky
08.08.2015 Žiar
rozhodca:
 Leoš Jančík, Daiva Rimaityte
Dátum narodenia: 30.11.2009 SPKP
2984
Otec: Eligo z Perónowki      Matka: Askia Slnečný dvor
Majiteľ: Marek Medvecký
08.08.2015 Žiar
rozhodca:
 Leoš Jančík, Daiva Rimaityte
Dátum narodenia: 16.12.2010 SPKP: 3100
Otec:Enar spod Ďumbiera Matka:Ajda Kalinovská svorka-Gero

Majiteľ: Dominik Skurák
BOB Víťaz Špec.výstavy pre nár.plemená 2015
Beta Vlčí démon
BOS Víťaz Špec.výstavy pre nár.plemená 2015
Baloo z Blatnických viníc
05.06.2015 Nitra
rozhodca:
Gabriela Ridarčíková, František Rosík ml.
Dátum narodenia: 09.01.2010 SPKP: 3011
Otec: Hitt spod Ďumbiera      Matka: Aida Vlčí démon
Majiteľ: Milan Budaj
05.06.2015 Nitra
rozhodca:
Gabriela Ridarčíková, František Rosík ml.
Dátum narodenia: 12.10.2008 SPKP: 3143
Otec: Unkas z Molu Es      Matka: Aika z Vlčího dubu

Majiteľ: Janka Tarkaničová
20142014
BOB Víťaz 18.Európskej výstavy 2014
Carchi Tasha
BOS Víťaz 18.Európskej výstavy 2014
Izma Fončorda

13.07.2014 Jasenie
rozhodca:
MVDr. František Rosík
Dátum narodenia: 02.12.2011 SPKP
:
3248
Otec: Hitt spod Ďumbera      Matka: Grace Malý Bysterec
Majiteľ: Ing.achr. Lukáš Vasiľ

13.07.2014 Jasenie
rozhodca:
MVDr. František Rosík

Dátum narodenia: 14.12.2008 SPKP: 2938
Otec: Alex z Čakajovského dvora      Matka: Heja Fončorda

Majiteľ: Jedličková

BOB Víťaz Klubovej výstavy 2014
 Aglaya z Molu Es

BOS Víťaz Klubovej výstavy 2014
Jassper Malý Bysterec

28.03.2014 Nitra
rozhodca:
Gabriela Ridarčíková
Dátum narodenia: 02.12.2011 SPKP
: 3155/11

Otec: Erik z Věrné smečky      Matka: Yukon z Molu es
Majiteľ: Ing. Petra Dušánková

28.03.2014 Nitra
rozhodca:
Gabriela Ridarčíková

Dátum narodenia: 30.11.2009 SPKP: 2984
Otec: Eligo z Perónowki      Matka: Askia Slnečný dvor
Majiteľ: Marek Medvecký

20132013
3BOB Víťaz 17.Európskej výstavy 2013
AVATAR z Chtelnických lesov
BOS Víťaz 17.Európskej výstavy 2013
Zlatá palz Caya
25.08.2015 Podskalie
rozhodca:
Jana Tomešková

Dátum narodenia: 20.09.2010 SPKP: 3051
Otec: Carr Malý Bysterec     Matka: Hermína Oskár Dór
Majiteľ: Milan Tomčík
25.08.2015 Podskalie
rozhodca:
Jana Tomešková

Dátum narodenia: 11.12.2003 reg: VDH 03/116 0126
Otec: Milo Ruskov dvor     Matka: Zlatá Palz Amy
Majiteľ: Tanja Wächter (DE)
Európsky víťaz pes 2013
Jassper Malý Bysterec
Európsky víťaz suka 2013
Crystali z Březovské samoty
25.08.2015 Podskalie
rozhodca: 
Jana Tomešková
Dátum narodenia: 30.11.2009 SPKP2984
Otec: Eligo z Perónowki      Matka: Askia Slnečný dvor
Majiteľ: Marek Medvecký
25.08.2015 Podskalie
rozhodca: 
Jana Tomešková
Dátum narodenia: 05.10.2011 Reg
Otec:  Carr Malý Bysterec   Matka: Belis Stín vlka
Majiteľ: Petr Treppesch
BOB Víťaz Klubovej výstavy a Klubový víťaz pes 2013
ARES Karpatská svorka
BOS Víťaz Klubovej výstavy a Klubový víťaz suka 2013
AJŠA Vikvel wolf
22.02.2013 Nitra
rozhodca:
František Rosík ml.
Dátum narodenia: 12.1.2008 SPKP: 2889
Otec:Blek z Liehovarského dvora Matka:Badia z Věrné smečky

Majiteľ: Monika Benkovičová
22.02.2013 Nitra
rozhodca:
František Rosík ml.
Dátum narodenia: 1.11.2009 SPKP: 3077
Otec: Enar spod Ďumbiera     Matka: Jasa spod Ďumbiera

Majiteľ: Viktor Veliký
BOB Víťaz Svetovej výstavy nár.plemen 2013
ALBA SARIS WOLFS
BOS Víťaz Svetovej výstavy nár.plemen 2013
AMORE MIO SRDCERVÁČ
10.11.2013 Bratislava
rozhodca:
Tibor Havelka, Jaroslav Matyáš

Dátum narodenia: 13.01.2010 SPKP: 3022
Otec: Alex z Čakajovského dvora     Matka: Cora Biely tesák
Majiteľ: Luboš Zaremba
10.11.2013 Bratislava
rozhodca:
Tibor Havelka, Jaroslav Matyáš

Dátum narodenia: 24.10.2007 CMKU: 2148/07
Otec: Carr Malý Bysterec      Matka: Arimminum Ave Tajga
Majiteľ: Daniela Čílová (CZ)
20122012
BOB Víťaz 16.Európskej výstavy 2012
Giuditta Passo del Lupo
BOS 16.Víťaz Európskej výstavy 2012
Arimminum Big Wakan Wolf
24.03.2012 Reggio Emilia, Taliansko
rozhodca:
Tibor Havelka

Dátum narodenia: 13.10.2008 reg: LO09104261
Otec: Will Passo del Lupo z Molu Es  Matka: Iska Passo del Lupo
Majiteľ: Fabio Caselli (IT)
24.03.2012 Reggio Emilia, Taliansko
rozhodca:
Tibor Havelka

Dátum narodenia: 18.04.2005 reg: LO0595272
Otec: Grey Wolf z Molu Es  Matka: Ambra Vlčí nadejě
Majiteľ: Germani Masci(IT)
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2012
BETA Vlčí démon
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2012
AVATAR z Chtelnických Lesov
11.08.2012 Hrabušice
rozhodca:
Soňa Bognárová

Dátum narodenia: 09.01.2010 SPKP: 3011
Otec: Hitt spod Ďumbiera      Matka: Aida Vlčí démon
Majiteľ: Milan Budaj
11.08.2012 Hrabušice
rozhodca:
Soňa Bognárová

Dátum narodenia: 20.9.2010 SPKP: 3051
Otec: Carr Malý Bysterec     Matka: Hermína Oskár Dór
Majiteľ: Milan Tomčík
20112011
BOB Víťaz 15.Európskej výstavy 2011
Amore mio Srdcerváč
BOS 15.Víťaz Európskej výstavy 2011
Agía Illiás Norský vlk
20.03.2011 Nitra
rozhodca:
Jana Tomešková
Dátum narodenia: 24.10.2007 CMKU
:
2148/07
Otec: Carr Malý Bysterec      Matka: Arimminum Ave Tajga
Majiteľ: Daniela Čílová (CZ)
20.03.2011 Nitra
rozhodca:
Jana Tomešková
Dátum narodenia: 01.12.2008 CMKU: 2414
/08
Otec: Art z Viktóriinej záhrady Matka: Fantazie z Vlčí chaloupky
Majiteľ: Pavlína Hajduková (CZ)
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2011
Baloo z Blatnických viníc
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2011
Aura z Chtelnických lesov
31.07.2011 Hrabušice
rozhodca:
Jindřich Jedlička

Dátum narodenia: 12.10.2008 SPKP: 3143
Otec: Unkas z Molu Es      Matka: Aika z Vlčího dubu

Majiteľ: Janka Tarkaničová
31.07.2011 Hrabušice
rozhodca:
Jindřich Jedlička

Dátum narodenia: 20.09.2010 SPKP: 3054
Otec: Carr Malý Bysterec      Matka: Hermína Oskár Dór

Majiteľ: Lubomír Soják
20102010
BOB Víťaz 14.Európskej výstavy 2010
Amore mio Srdcerváč
BOS Víťaz 14.Európskej výstavy 2010
Igy Malý Bysterec
06.06.2010 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra, Jana Tomešková
Dátum narodenia: 24.10.2007 CMKU
:
2148/07
Otec: Carr Malý Bysterec      Matka: Arimminum Ave Tajga
Majiteľ: Daniela Čílová (CZ)
06.06.2010 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra, Jana Tomešková
Dátum narodenia: 01.11.2008 SPKP
: 2922
Otec: Enor Malý Bysterec      Matka: Askia Slnečný dvor
Majiteľ:
ľuboš Medvecký
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2010
Helena Oskár Dór
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2010
Ares Karpatská svorka

19.11.2010 Nitra

rozhodca: Ing. Štefan Štefík
Dátum narodenia: 25.12.2007 SPKP: 2880
Otec: Argo přízrak Karpat     Matka: Hera z Rofa
Majiteľ: Oskár Dóra

19.11.2010 Nitra

rozhodca: Ing. Štefan Štefík
Dátum narodenia: 12.1.2008 SPKP: 2889
Otec:Blek z Liehovarského dvora Matka:Badia z Věrné smečky

Majiteľ: Monika Benkovičová

20092009
BOB Víťaz 13.Európskej výstavy 2009
Helena Oskár Dór
BOS Víťaz 13.Európskej výstavy 2009
Hitt spod Ďumbiera

29.03.2009 Nitra

rozhodca: Daiva Rimaityte, František Rosík, ml.
Dátum narodenia: 25.12.2007 SPKP: 2880
Otec: Argo přízrak Karpat     Matka: Hera z Rofa
Majiteľ: Oskár Dóra

29.03.2009 Nitra

rozhodca: Daiva Rimaityte, František Rosík, ml.
Dátum narodenia: 05.12.2006 SPKP: 2838
Otec: Dixon Radov dvor Matka: Dáša Chlumecké podzámčí
Majiteľ: Milan Budaj

BOB Víťaz Špeciálnej výstavy 2009
Jawzahr z Perónowki
BOS Víťaz Špeciálnej výstavy 2009
Juvart z Perónowki

09.10.2009 Bratislava

rozhodca: Tibor Havelka, Gabriela Ridarčíková
Dátum narodenia: 03.03.2007 reg: 59143
Otec: Baron spod Ďumbiera     Matka: Jolly z Molu Es
Majiteľ:
Kerstin E. (DE)

09.10.2009 Bratislava

rozhodca: Tibor Havelka, Gabriela Ridarčíková
Dátum narodenia: 03.03.2007 CMKU: 59140
Otec: Baron spod Ďumbiera     Matka: Jolly z Molu Es
Majiteľ: Margo Peron (PL)

BOB Víťaz Svetovej výstavy 2009
Amore mio Srdcerváč
BOS Víťaz Svetovej výstavy 2009
Crying Wolf Wickey

08.10.2009 Bratislava

rozhodca: Oskár Dóra, Soňa Bognárová
Dátum narodenia: 24.10.2007 CMKU: 2148/07
Otec: Carr Malý Bysterec      Matka: Arimminum Ave Tajga
Majiteľ: Daniela Čílová (CZ)

08.10.2009 Bratislava

rozhodca: Oskár Dóra, Soňa Bognárová

Dátum narodenia: 05.01.2007 CMKU: 2699
Otec: Ali Reolup      Matka: Crying wolf Rubin
Majiteľ: Hana Kaufmannová (CZ)

20082008
BOB Víťaz 12.Európskej výstavy 2008
Crying Wolf Wickey
BOS Víťaz 12.Európskej výstavy 2008
Gryz spod Ďumbiera

30.03.2008 Bratislava

rozhodca: Soňa Bognárová
Dátum narodenia: 05.01.2007 CMKU: 2699
Otec: Ali Reolup      Matka: Crying wolf Rubin
Majiteľ: Hana Kaufmannová (CZ)

30.03.2008 Bratislava

rozhodca: Soňa Bognárová
Dátum narodenia: 12.10.2006 SPKP: 2811
Otec: Dino z Rosíkova      Matka: Arys z Oravy

Majiteľ: Pavol Poruban

BOB Víťaz Klubovej výstavy 2008
Crying wolf Ukko
Víťaz Klubovej výstavy 2008 (nie BOS)
Jolka Radov dvor
02.11.2008 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 28.10.2006 MET CSEHF 165/07
Otec:Lord Kysucká hviezda Matka:Flota Lupus Bohemia Genao

Majiteľ: Károly B, HU
02.11.2008 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 26.11.2006 SPKP: 2835
Otec: Amor Gabčov dvor Matka: Ibona Kysucká hviezda

Majiteľ:
Ondrej Vavro
20072007
BOB Víťaz 11.Európskej výstavy 2007
Alistair Wolf z Perónowki
BOS Víťaz 11.Európskej výstavy 2007
Crying wolf Lupus
18.03.2007 Nitra
rozhodca:
Elena Ruskovaara
Dátum narodenia: 26.11.2002 reg:
305282
Otec: Milo Ruskov dvor Matka: Jolly z Molu Es
Majiteľ:
Margo Peron (PL)
18.03.2007 Nitra
rozhodca:
Elena Ruskovaara
Dátum narodenia: 10.11.2003 CMKU:
1954
Otec: Crying Wolf Boston Matka: Crying Wolf Demon
Majiteľ:
Lucia Novoveská (CZ)
BOB Víťaz Mimoriadnej výstavy 2007
Alud Lupimax
BOS Víťaz Mimoriadnej výstavy 2007
???
 
17.08.2007 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 22.12.2005 reg:
LO0666970
Otec: Grey Wolf z Molu Es Matka: Arimminum Ushakiran
Majiteľ: Massimo Zarboni (ITA)
17.08.2007 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: ??? SPKP: ???
Otec: ???  Matka: ???

Majiteľ: ???
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2007
Garon spod Ďumbiera
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2007
Amber Mende
04.11.2007 Nitra
rozhodca:
František Rosík, ml.
Dátum narodenia: 12.10.2006 SPKP: 2809
Otec: Dino z Rosíkova      Matka: Arys z Oravy

Majiteľ: Pavol Poruban
04.11.2007 Nitra
rozhodca:
František Rosík, ml.
Dátum narodenia: 01.02.2006 reg: 0293
Otec: Donar spod Ďumbiera      Matka: Zlatá Palz Ema

Majiteľ:
? (FRA)
BOB Víťaz 10.Európskej výstavy 2006
Fibby Kollárov dvor
BOS Víťaz 10.Európskej výstavy 2006
Lesan Kysucká hviezda
19.03.2006 Nitra
rozhodca:
František Rosík, ml., Soňa Bognárová
Dátum narodenia: 25.01.2000 SPKP: 2528
Otec: Cézar z Krotkovského dvora  Matka: Ada Kollárov dvor

Majiteľ:
Emília Kollárová
19.03.2006 Nitra
rozhodca:
František Rosík, ml., Soňa Bognárová
Dátum narodenia: 18.10.2003 SPKP: 2677
Otec: Aron Malý Bysterec      Matka: Issabel Kysucká hviezda

Majiteľ:
Radoslav Tokarčík
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2006
Eligo z Perónowki
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2006
Dáša Chlumecké podzámčí
05.11.2006 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 21.11.2005 reg: PKR I-56756
Otec: Hero z Rofa     Matka: Jolly z Molu Es

Majiteľ: Margo Peron, PL
05.11.2006 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 21.11.2005 reg:
LO10152801
Otec: Cagi od Úhoště     Matka: Grace Kollárov dvor
Majiteľ:
Marco Bruciati
BOB Víťaz 9.Európskej výstavy 2005
Gero Kollárov dvor
BOS Víťaz 9.Európskej výstavy 2005
Alistair Wolf z Perónowki
06.11.2005 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 07.1.2002 SPKP: 2627
Otec: Milo Ruskov dvor     Matka: Citka Kollárov dvor

Majiteľ: István & Anita Varga /HU/
06.11.2005 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra

Dátum narodenia: 26.11.2002 reg: 305282
Otec: Milo Ruskov dvor Matka: Jolly z Molu Es
Majiteľ:
Margo Peron (PL)
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2005
Baron spod Ďumbiera
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2005
Dáša Chlumecké podzámčí
13.03.2005 Nitra
rozhodca:
Soňa Bognárová
Dátum narodenia: 31.12.2002 SPKP: 2664
Otec: Gaius Dór      Matka: Dia Kollárov dvor

Majiteľ: Satu Suokallio, FIN
13.03.2005 Nitra
rozhodca:
Soňa Bognárová
Dátum narodenia: 21.11.2005 reg:
LO10152801
Otec: Cagi od Úhoště     Matka: Grace Kollárov dvor
Majiteľ:
Marco Bruciati
BOB Víťaz 8.Európskej výstavy 2004
Issar Kollárov dvor
BOS Víťaz 8.Európskej výstavy 2004
Jolly z Molu Es
07.11.2004 Nitra
rozhodca:
Štefan Štefík
Dátum narodenia: 15.12.2002
SPKP: 2648
Otec: Milo Ruskov dvor      Matka: Ada Kollárov dvor

Majiteľ:
Soňa Bognárová
07.11.2004 Nitra
rozhodca:
Štefan Štefík
Dátum narodenia: 15.05.2000 reg
:
PKR.I-36575
Otec: Ali Reolup      Matka: Amálka od Buližníku
Majiteľ:
Margo Peron, PL
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2004
Argenta Zelená voda
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2004
Gero Kollárov dvor
14.03.2004 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 30.12.2001
SPKP: 2625
Otec: Milo Ruskov dvor     Matka: Klea Ruskov dvor

Majiteľ: Roman Devečka
14.03.2004 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra

Dátum narodenia: 07.01.2002 SPKP: 2627
Otec: Milo Ruskov dvor     Matka: Citka Kollárov dvor

Majiteľ: István & Anita Varga (HU)
BOB Víťaz 7.Európskej výstavy 2003
Kirby Kysucká hviezda
BOS Víťaz 7.Európskej výstavy 2003
Agar Morušový háj
23.11.2003 Nitra
rozhodca:
František Rosík, ml.
Dátum narodenia: 14.12.2002
SPKP: 2662
Otec: Car Kollárov dvor     Matka: Céza Kysucká hviezda

Majiteľ: Ľubomíra Droppová
23.11.2003 Nitra
rozhodca:
František Rosík, ml.
Dátum narodenia: 13.02.1998 SPKP: 865
Otec: Colt Zepeř    Matka: Bira od Chrudimky

Majiteľ:
Peter & Michaela van Erne
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2003
Askia Slnečný dvor
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2003
Aron Malý Bysterec
23.03.2003 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 18.10.2000 SPKP: 2559
Otec: Aragorn Potomok vlkov     Matka: Miňa Ruskov dvor

Majiteľ: Ľuboš Medvecký
23.03.2003 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 27.12.1999 SPKP: 2509
Otec: Milo Ruskov dvor      Matka: Krásna Ruskov dvor

Majiteľ: Ľuboš Medvecký
BOB Víťaz 6.Európskej výstavy 2002
Fibby Kollárov dvor
BOS Víťaz 6.Európskej výstavy 2002
Afar Malý Bysterec
03.11.2002 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 25.01.2000 SPKP: 2528
Otec: Cézar z Krotkovského dvora  Matka: Ada Kollárov dvor

Majiteľ:
Emília Kollárová
03.11.2002 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 27.11.1999 SPKP: 2504
Otec: Milo Ruskov dvor    Matka: Krásna Ruskov dvor

Majiteľ: Jorg Schmidt
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2002
Dixon Radov dvor
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2002
Dia Kollárov dvor
05.05.2002 Banská Bystrica
rozhodca:
Katarzyna Fiszdon
Dátum narodenia: 17.01.2001 SPKP: 2594
Otec: Artex Radov dvor      Matka: Brita Čičky

Majiteľ:
Roman Lacko
05.05.2002 Banská Bystrica
rozhodca:
Katarzyna Fiszdon
Dátum narodenia: 13.01.1999 SPKP: 2462
Otec: Cézar z Krotkovského dvora      Matka: Eda Sĺňava

Majiteľ: Milan Budaj
BOB Víťaz 5.Európskej výstavy 2001
Arek Malý Bysterec
BOS Víťaz 5.Európskej výstavy 2001
Askia Slnečný dvor
04.11.2001 Nitra
rozhodca:
Soňa Bognárová
Dátum narodenia: 27.12.1999 SPKP: 2508
Otec: Milo Radov dvor      Matka: Krásna Ruskov dvor

Majiteľ: Pavol Lupták
04.11.2001 Nitra
rozhodca:
Soňa Bognárová
Dátum narodenia: 18.10.2000 SPKP: 2559
Otec: Aragorn Potomok vlkov     Matka: Miňa Ruskov dvor

Majiteľ: Ľuboš Medvecký
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2001
Citka Kollárov dvor
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2001
???
 
06.05.2001 Banská Bystrica
rozhodca:
Soňa Bognárová
Dátum narodenia: 10.1.1999 SPKP: 2459
Otec: Cézar z Krotkovského dvora  Matka: Ada Kollárov dvor

Majiteľ:
Ján H.
06.05.2001 Banská Bystrica
rozhodca:
Soňa Bognárová
Dátum narodenia: ??? SPKP: ???
Otec: ???  Matka: ???

Majiteľ: ???
BOB Víťaz 4.Európskej výstavy 2000
Citka Kollárov dvor
BOS Víťaz 4.Európskej výstavy 2000
Crying Wolf Angelo
04.06.2000 Nitra
rozhodca:
Monika Soukupová

Dátum narodenia: 10.01.1999 SPKP: 2459
Otec: Cézar z Krotkovského dvora  Matka: Ada Kollárov dvor

Majiteľ:
Ján H.
04.06.2000 Nitra
rozhodca:
Monika Soukupová
Dátum narodenia: 03.02.1999 reg
:
MET CSEHF 49/99
Otec: Cord Šedá eminence  Matka: Fehérlófia Durcás Dorka
Majiteľ: Edit Molnár
BOB Víťaz Klubovej výstavy 2000
Dia Kollárov dvor
BOS Víťaz Klubovej výstavy 2000
Borko Kollárov dvor
01.10.2000 Prešov
rozhodca:
František Rosík

Dátum narodenia: 13.01.1999 SPKP: 2462
Otec: Cézar z Krotkovského dvora      Matka: Eda Sĺňava

Majiteľ: Milan Budaj
01.10.2000 Prešov
rozhodca:
František Rosík

Dátum narodenia: 25.12.1997 SPKP: 2404
Otec: Omar z Krotkovského dvora      Matka: Eda Sĺňava

Majiteľ:
Richard & Anna V.
BOB Víťaz 3.Európskej výstavy 1999
Borko Kollárov dvor
BOS Víťaz 3.Európskej výstavy 1999
???
 
06.06.1999 Nitra
rozhodca:
František Rosík

Dátum narodenia: 25.12.1997 SPKP: 2404
Otec: Omar z Krotkovského dvora      Matka: Eda Sĺňava

Majiteľ: Richard & Anna V.
06.06.1999 Nitra
rozhodca:
František Rosík

Dátum narodenia: ??? SPKP: ???
Otec: ???  Matka: ???

Majiteľ: ???
Víťaz Klubovej výstavy 1999 (nie BOB)
Gaius Dór
BOS Víťaz Klubovej výstavy 1999
???
 

09.05.1998 Banská Bystrica
rozhodca:
Soňa Bognárová
Dátum narodenia: 13.11.1996 SPKP: 2313
Otec: Omar z Krotkovského dvora  Matka: Chasa Ruskov dvor

Majiteľ: Milan Tomčík

09.05.1998 Banská Bystrica
rozhodca:
Soňa Bognárová
Dátum narodenia: ??? SPKP: ???
Otec: ???  Matka: ???

Majiteľ: ???
BOB Víťaz 2.Európskej výstavy 1998
Miňa Ruskov dvor
BOS Víťaz 2.Európskej výstavy 1998
Nuk Šedá eminence

07.06.1998 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 10.11.1996 SPKP: 2310
Otec: Omar z Krotkovského dvora Matka: Asta Šinárikov dvor

Majiteľ:
Lívia Červeňanská

07.06.1998 Nitra
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 12.05.1997 CMKU: 769
Otec: Flik Šedá eminence     Matka: Haidi Šedá eminence

Majiteľ:
Jindřich Jedlička

BOB Víťaz Klubovej výstavy 1998BOS Víťaz Klubovej výstavy 1998
 

 

 
XX.XX.1998 ???
rozhodca:
???

Dátum narodenia: ??? SPKP: ???
Otec: ???  Matka: ???

Majiteľ: ???
XX.XX.1998 ???
rozhodca:
???

Dátum narodenia: ??? SPKP: ???
Otec: ???  Matka: ???

Majiteľ: ???
BOB Víťaz 1.Európskej výstavy 1997
Dark Trenčan
BOS Víťaz 1.Európskej výstavy 1997
Ečka z Rofa

08.06.1997 Nitra
rozhodca:
František Rosík, ml.
Dátum narodenia: 01.02.1994 SPKP: 1984
Otec: Cézar od Pavlišina Matka: Cortina Pohostinstvo

Majiteľ:
Milan & Lada T.

08.06.1997 Nitra
rozhodca:
František Rosík, ml.
Dátum narodenia: 08.01.1996 SPKP: 2281
Otec: Athos Chocholan Matka: Unka z Rosíkova

Majiteľ: Adrian Dreisig

BOB Víťaz Klubovej výstavy 1997
Astor z Javorinskej
BOS Víťaz Klubovej výstavy 1997
Hajra Jardag
 

27.07.1997 Banská Bystrica
rozhodca:
Oskár Dóra
Dátum narodenia: 23.12.1990
SPKP: 1274
Otec: Cézar od Pavlišina      Matka: Bianca Pohostinstvo

Majiteľ: Štefan Švihura

27.07.1997 Banská Bystrica
rozhodca:
Oskár Dóra

Dátum narodenia: 27.11.1995 SPKP: 2235
Otec: Dino od Pavlišina      Matka: Bájka Jardag

Majiteľ: Štefan Švihura

 

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak