ŠPECIÁLNA VÝSTAVA - 10.8.2019, Dolný Kubín

Výsledky: 
Výstavy

Č.

Meno

Dátum narodenia

Majiteľ

Otec

Hod.

Matka

PSY – TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU

1

AACHEN GAIUS Strážca divočiny

20.3.2019

Číšková Mioslava

Taabernakkelin LEROY

VN1

NAMYMONTALA

PSY – TRIEDA DORASTU

2

ALIS od Grandtnerov

14.1.2019

Grandtnerová Anna

JURI Oskár Dór

N

ANGIE Echelon Wolf

3

APACHE Lupus Beliatus

26.12.2019

Mazaláné Léder Klaudia

ERON Lupus Ardor

Neprišiel

ARWEN Miracle Mia

4

ARES od Grandtnerov

14.1.2019

Grandtnerová Anna

JURI Oskár Dór

VN

ANGIE Echelon Wolf

5

ARON z Novej Vsi

7.12.2018

Vojtek Jakub

BYRON z Kaľanky

Neprišiel

DIXI zo Slovenskej rozprávky

6

ARTEMIS FOWL z Tieňov lesa

16.12.2018

Bielčík Ján

BORAN Jarton

N

GINA Tawy

7

ASHKII Lupus Beliatus

26.12.2018

Zsoldosová Flóra

ERON Lupus Ardor

VN2

ARWEN Miracle Mia

8

ASLAN z Tieňov lesa

16.12.2018

Bielčík Ján + Urbančíková T.

BORAN Jarton

VN4

GINA Tawy

9

AVALANCHE Vlčia stopa

6.1.2019

Necpalová Katarína

BRIT z Dubničanky

VN3

AITHLIN Kalimero Bohemica

10

FILIP Strážca divočiny

28.1.2019

Bakajsa Miloš

Tobrok CASHERN YEL

N

ALBA Strážca divočiny

11

FORD Strážca divočiny

28.1.2019

Málik Ján

Tobrok CASHERN YEL

N

ALBA Strážca divočiny

12

FRANKIE YALE Strážca divočiny

28.1.2019

Brestovič D. + Šmelková E.

Tobrok CASHERN YEL

VN

ALBA Strážca divočiny

13

HEAVEN and HELL de Campos y Lobos

29.11.2018

Brezinová Eva

JIMMY PAGE von der Wolfsschleife

VN1

EUROPEA Lupus Ardor

14

JECKPOT Corda Elizabeth Luporum

30.12.2018

Šopoňová Timea

DOXO od Starkej

Neprišiel

GRISA Elizabeth Lupus d´Artep rouge

15

KALIBER Corda Elizabeth Luporum

23.1.2019

Bačo Peter

ALFA BOY Corda Elizabeth Luporum

Neprišiel

Crying wolf 1996 ISAURA

PSY – TRIEDA MLADÝCH

16

AKIM Dunajský vlk

14.6.2018

Dudíková Jana

Crying Wolf EVANDER

V2

DRAGONA Tichý stín

17

ARAGONNATAN´S

25.6.2018

Pascale Pietro

BLUSTERER

V

Arimminum DEHA

18

ASGARDOFA´NATAN

25.6.2018

Marchetti Federico

BLUSTERER

V3

Arimminum DEHA

19

ASSENZIO Alioth

19.3.2018

Motta Stefania

BYRON Midgardhus

V

FOLLIA del Lupi di Gubbio

20

BECRUX SIRIUS Kysucká hviezda

13.10.2018

Balážová A. + Michalička L.

ECHO z Údolí ticha

V

TINA Kysucká hviezda

21

BREN Wolf Valley

8.10.2018

Pavlarčík Matúš

DRAUSUS z Molu Es

V4

TARA Crying Wolf

22

CHARGER lo Spirito del Lupo

26.10.2018

Commone Genaro

WESTERNESSE Aragorn lo Spirito del Lupo

VD

TRESOR Miss T lo Spirito del Lupo

23

JASTEN Salto del Lupo

7.10.2018

Santoni Andrea + Farinol Giusepe

BAJKAL od Našej vlčice

V1, CAJC, ŠV mladých pes

ZELA z Peronowki

24

XERXES GREY Střípek snú

23.9.2018

Lukeš Tomáš

SULLIVAN GREY Střípek snú

V

HELTER SKELTER Grey Střípek snú

25

XYLO Grey Střípek snú

23.9.2018

Brunner Henrich

SULLIVAN GREY Střípek snú

V

HELTER SKELTER Grey Střípek snú

26

Zdychavsky vlk BLESK

10.6.2018

Hablák Eduard

AVATAR z Chtelnických lesov

V

Zdychavský vlk ARIANA

27

Zdychavský vlk BODRÍK

10.6.2018

Slaninka Jakub

AVATAR z Chtelnických lesov

V

Zdychavský vlk ARIANA

 

 

 

 

 

 

 

 

PSY – TRIEDA STREDNÁ

28

Blueakeom BIG BOSS

22.12.2017

Corradi Edoardo

KRAKEN Kuklik CH

V2, Res. CAC

AKEBIA Salto del Lupo

29

DRACO CULL Jr. Miracle Mia

10.2.2018

Slováček Patrik

CULLEN Miracle Mia

V3

BELLA EZER Miracle Mia

30

PASCAL Malý Bysterec

15.9.2017

Medvecký Marek

MAX spod Ďumbiera

V1, CAC

ULMA Kysucká hviezda

31

VOLT spod Ďumbiera

14.12.2017

Šichta Slavomír

FENNIR spod Ďumbiera

V4

BETA Vlčí démo

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

32

ARGO Kysucká hviezda

6.11.2017

Turek Peter

CARO od Starkej

V1, CAC

TINA Kysucká hviezda

33

BACK z Údolia vlkov

3.1.2017

Galovič Jozef

GORRAN GREY Střípek snu

V4

FOLLY Lupus Ardor

34

CAR Kalimero Bohemica

27.12.2017

Krotkovský P. + Šnajder S.

BARON z Bělského háječku

V

FLASH od Starkej

35

CÉZAR Crazy Soul

24.2.2017

Pavlik Pavol + Pavliková Anna

BARUM Tasha

neprišiel

BESSY Vlčí démon

36

Glock Pack CAOS de CARACAS

10.11.2015

Legnaro Michela

EZRA si Nasce lupi del Montale

V3

Foresta Incantata GALATHILION

37

KORACH

28.1.2014

Watts Marcela

GARON spod ďumbiera

V

HERMIONA Oskár Dór

38

KORO

28.1.2014

Watts Marcela

GARON spod ďumbiera

V

HERMIONA Oskár Dór

39

LOGAN WOLVERINE Spirito Libero

31.10.2016

Orsi Matteo

CASSIUS Loki

Neprišiel

OMBRA Passo del Lupo

40

MIŇO z Oravy

19.12.2017

Síkorová Martina

JURI Oskár Dór

V2, Res. CAC

FARA z Oravy

41

Tobrok CASSHERN YEL

13.5.2016

Ambrusová Drahomíra

Baxter Vlčí tlapka

VD

YELKA z Litavské kotliny

42

Zamaratan AVALON

10.10.2017

Ševčík Peter

BIES Wolkoscyrz

V

BARBORA Tawy

PSY – TRIEDA PRACOVNÁ

43

ALDARON Sangre de Lobo

15.4.2015

Kuzmanová Johanka + Vera Francisco

ESUNA ARISON Srdcerváč

V1, CAC, ŠV, BOB

ZARINA del Castilo de Sax

44

BYRON z Kaľanky

21.1.2016

Ferneza Anton

BOBO z Chtelnických lesov

neprišiel

AIREEN Absaroki

45

CARUS LUPUS Miricla Mia

4.1.2017

Brussová Janka

ERON Lupus Ardor

V2, Res. CAC

ASTA z Opoja pod hájom

46

CHEROKEE Lupus Ardor

12.11.2016

Černý Róbert

AMORE MIO Srdcerváč

neprišiel

CAPA NEGRA Lupus Ardor

47

Glock Pack EPPAN BURK

15.4.2017

Merisio Federica

QUANTRILL

V4

Foresta Incantata GALATHILION

48

ICARUS Lupus Ardor

15.11.2016

Vrteľ Dávid

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V

CALYSTO Lupus Ardor

49

Tobrok DROGO TAR

20.10.2016

Panáková Babora

GUNNER Malý Bysterec

V3

TARA Kysucká hviezda

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

50

A´NATAN

8.1.2014

Commone Gennaro

A´DEMON

V3

Zanna BIANCA

51

BAJKAL od Našej vlčice

5.3.2014

Santoni Andrea

GUNNER Malý Bysterec

V1, CAC

AGIRA Vlčí démon

52

DRAUSUS z Molu Es

23.10.2014

Hajduková Pavlína + Šimek Dávid

Q-AKU Lupi del Montale

V

YUKON z Molu Es

53

OBI- WAN Malý Bysterec

16.12.2016

Brezinová Eva

GUNNER Malý Bysterec

V2, Res. CAC

CONNIE Vlčí tlapka

54

OBSIDIAN Malý Bysterec

16.12.2016

Ravn Ivalo

GUNNER Malý Bysterec

neprišiel

CONNIE Vlčí tlapka

55

O´TARIS Malý Bysterec

16.12.2016

Motta Stefania

GUNNER Malý Bysterec

V4

CONNIE Vlčí tlapka

PSY – TRIEDA VETERÁNOV

56

JASSPER Malý Bysterec

30.11.3009

Medvecký Marek

ELIGO z Peronowki

V1

ASKIA Slnečný dvor

 

SUKY – TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU

57

ANNAEL Dreamfyre

27.3.2019

Guarino Giulia

HAKU

VN1

KINLEY Mavis

SUKY – TRIEDA DORASTU

58

ALESIA od Grandtnerov

14.1.2019

Grandtnerová Anna

JURI Oskár Dór

VN4

ANGIE EChelon Wolf

59

ARIEN Venatio Lupus

4.12.2018

Zmij Jakub

EGON Vikvel Wolf

VN3

CALYSTO Lupus Ardor

60

ASSUMI Lupus Beliatus

26.12.2018

Piovarči Miroslav

ERON Lupus Ardor

VN

ARWEN Miarcle Mia

61

AURORA Venatio Lupus

4.12.2018

Fabry Juraj

EGON Vikvel Wolf

VN

CALYSTO Lupus Ardor

62

AZZURE Venatio Lupus

4.12.2018

Kukučková P. + Kukučka J.

EGON Vikvel Wolf

VN2

CALYSTO Lupus Ardor

63

EN´ENRA III z Peronowki

27.11.2018

Hanoka Goh Jing

LAHASH II z Peronowki

VN

PEYMAKILIR z Peronowki

64

FLORIDA Strážca divočiny

28.1.2019

Číšková Miroslava

Tobrok CASSHERN YEL

N

ALBA Strážca divočiny

65

FLY Strážca divočiny

28.1.2019

Feketeová Simona

Tobrok CASSHERN YEL

N

ALBA Strážca divočiny

66

HAPPY WOLF FACE de Campos y Lobos

29.11.2018

Santoni Andrea

JIMMY PAGE von der Wolfsschleife

VN1

EUROPEA Lupus Ardor

67

LOTS OF LOVE Salto del Lupo

31.12.2018

Georgatos Eleftherios

BAJKAL od Našej vlčice

neprišla

JAHI II z Peronowki

68

NERI z Oravy

11.1.2019

Kolářová Kateřina

BOJAR od Našej vlčice

VN

AKAJA Roja Gordion

69

TAJGA z Krotkovského dvora

8.1.2019

Majerová Alexandra

TARANIS spod Ďumbiera

neprišla

JUNNA Kollárov dvor

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

70

AGATA OF Natan Lupus

25.6.2018

Tabacchi Loris

BLUSTERER

V3

Arimminum DEHA

 

 

 

 

 

 

71

BORKA Kysucká hviezda

13.10.2018

Malík Štefan

ECHO z Údolí ticha

V

TINA Kysucká hviezda

72

CARZIA III z Peronowki

14.4.2018

Veliký Viktor + Peron Malgorzata

BARY Stříbrný úplněk

V1, CAJC, ŠV mladých suka, BOS

JAUD Malý Bysterec

73

IFY Unter Wolfen

10.11.2018

Wojciechovska Joanna

BAK od Našej vlčice

V4

MALWA Unter Wolfen

74

ISABELL Bugati Salto del Lupo

29.9.2018

Jenisová Dana

BAJKAL od Našej vlčice

V

BELTHIL DEL SALTO Crazy Soul

75

ISSA Corda Elizabeth Luporum

28.10.2018

Karchová Petra

ELL CID Vlčí tlapka

neprišla

ALYSIA Corda Elizaheth Luporum

76

IVY Unter Wolfen

10.11.2018

Wojciechovska Joanna

BAK od Našej vlčice

V

MALWA Unter Wolfen

77

Zdychavský vlk BLUDIČKA

10.6.2018

Labuda Marián

AVATAR z Chtelnických lesov

V2

Zdychavský vlk ARIANA

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

78

BLUBERRY z Gryzovej svorky

23.11.2017

Zsoldosová Flóra

BAK od Našej vlčice

V

ALISA zo Slovenskej rozprávky

79

CLEA z Kaľanky

2.12.2017

Doboš Ján

JURI Oskár Dóra

V

AIREEN Absoraki

80

DENESME Miracle Mia

10.2.2018

Popaďáková S. + Solárik B.

CULLEN Miracle Mia

V2, Res. CAC

BELLA EZER Miracle Mia

81

GHEA Salto del Lupo

12.1.2018

Tweedie Robert

BAJKAL od Našej vlčice

V3

ZELA z Peronowki

82

GREYSI ALASEA z Devínskej

12.11.2017

Šuleková Lucia

AXXIS z Bačovej svorky

V1, CAC

CAYA z Devínskej

83

MIRA z Oravy

19.12.2017

Straka Jozef

JURI Oskár Dór

V4

FARA z Oravy

84

Zamaratn AMARA

10.10.2017

Bilovksý Lukáš

BIES Welkoscyrz

V

BARBORA Tawy

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

85

AREI Howling Shadow

17.1.2016

Watts Marcela

CZERTIK Arqeva

V

IOWA GREY Střípek snú

86

ARINA Gemer Wolf

11.11.2017

Široký Peter + Belinová Františka

DASTER Lupus Ardor

V1, CAC

DONA Vikvel Wolf

87

BACCARA Kalimero Bohemica

5.2.2017

Krotkovský P- + Šnajder S.

ERON Lupus Ardor

VD

FLASH od Starkej

88

BELTAINE Unega Wahya

16.10.2017

Bielčík Ján

CÉZAR Vlčí démon

V

COURAGE Amant Gris

89

BESILIA Silesian Hunter

27.11.2015

Hajduková Pavlína

BELFEDOR Arqeva

V

ALBACORA Silesian Hunter

90

BIRSA Gribedyr

22.11.2016

Herbrich František

HYPNO Lupifelix

V

JÓRUN II z Peronowki

91

BRYTTA z Údolia vlkov

3.1.2017

Ejem Martin

GORRAN GREY Střípek snú

VD

FOLLY Lupus Ardor

92

CONTESSA Calimero Bohemica

27.12.2017

Krotkovský Peter + Šnajder Slavomír

BARON z Bělského háječku

VD

FLASH od Starkej

93

CUMA

13.12.2015

Pascale Pietro

FAST Alastair

V2, Res, CAC

ZANNA Bianca

94

IMOLA Lupus Ardor

15.11.2016

Berková Dana

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V

CALYSTO Lupus Ardor

95

IRIS Lupus Ardor

15.11.2016

Kalanin František

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V

CALYSTO Lupus Ardor

96

ISIS Dakmat

31.1.2017

Budaj Milan + Wachter Tanja

ECHO z Údolí ticha

V

JENNY von der Wolfsschleife

97

MAYA Malý Bysterec

21.11.2015

Medvecký Marek

JASSPER Malý Bysterec

V

CONNIE Vlčí tlapka

98

PRINCESS Malý Bysterec

15.9.2017

Matrusciana Adele

MAX spod Ďumbiera

Neprišla

ULMA Kysucká hviezda

99

VENETIA spod Ďumbiera

14.12.2017

Krotkovský Peter

FENNIR od Starkej

V3

BETA Vlčí démon

100

WINDESPREEES Mirage

26.8.2016

Degli Esposti Barbara

CH DEVIL Maverick

V4

KYRA

SUKY – TRIEDA PRACOVNÁ

101

BELLA Pheobes Wolfs

8.2.2018

Halajová Lenka

Zdychavský vlk ASHKII

VD

CIRA Roja Gordion

 

 

 

 

 

 

102

BRITA Vlk z Východnej

19.3.2016

Šiška Ján

BORAN Jarton

V3

ARIS Smečka Baron

103

CHARDONNAY Lupus Ardor

12.11.2016

Gábrielová Marcela

AMORE MIO Srdcerváč

V1, CAC

CAPA NEGRA Lupus Ardor

104

CHLOE Lupus Ardor

12.11.2016

Rosenbergerová Klaudia

AMORE MIO Srdcerváč

V

CAPA NEGRA Lupus Ardor

105

CONNIE Vlčí tlapka

20.11.2013

Medvecký Marek

AKAJ Vlčí tlapka

V

BETA Vlčí démon

106

Glock Pack DEIANIRA ZEN

5.12.2015

Merisio Federica

BREY Passo del Lupo

V4

First star SIRIA

107

NAMYMONTALE

2.12.2015

Tweedie Robert

OGNYAN MONTALE Girios Dvasia

V2, Res. CAC

WAPI Lupi del Montale

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

108

ARWEN Miracle Mia

6.1.2016

Zsoldosová Flóra

JURI Oskár Dór

V4

ASTA z Opoja pod hájom

109

CALYPSO Salto del Lupo

1.2.2016

Santoni Andrea

MCH BAJKAL od Našej vlčice

V1, CAC

MCH ZELA z Peronowki

110

CAPA NEGRA Lupus Ardor

3.3.2012

Gábrielová Marcela

BALLO z Blatnických viníc

Neprišla

CONA Veľký jarok

111

ELSA ELENTÁRI Šedý poklad

6.9.2014

Kuzmanová Johanka + Vera Francisco

CHEWBE

V3

DAILY Wolf Rhoderick Sodar

112

LINARI Malý Bysterec

14.11.2015

Ravn Ivalo

MOZART Olim Palus

V

ULMA Kysucká hviezda

113

ORAVA Malý Bysterec

16.12.2016

Degli Esposti Barbarra

GUNNER Malý Bysterec

V2, Res. CAC

CONNIE Vlčí tlapka

SUKY – TRIEDA VETERÁNOV

114

AKAJA Roja Gordion

3.12.2010

Kovalík František

AMUR Kalinovská svorka - Gero

Neprišla

CIRA Veľký jarok

115

CATORI LIZA Whispering wolf

15.12.2010

Wächter Tanja

Crying wolf AZRAEL

V1

PETRA von Neckartal

 

Č.

Meno

Dátum narodenia

Majiteľ

Otec

Hod.

Matka

PSY – TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU

1

AACHEN GAIUS Strážca divočiny

20.3.2019

Číšková Mioslava

Taabernakkelin LEROY

VN1

NAMYMONTALA

PSY – TRIEDA DORASTU

2

ALIS od Grandtnerov

14.1.2019

Grandtnerová Anna

JURI Oskár Dór

N

ANGIE Echelon Wolf

3

APACHE Lupus Beliatus

26.12.2019

Mazaláné Léder Klaudia

ERON Lupus Ardor

Neprišiel

ARWEN Miracle Mia

4

ARES od Grandtnerov

14.1.2019

Grandtnerová Anna

JURI Oskár Dór

VN

ANGIE Echelon Wolf

5

ARON z Novej Vsi

7.12.2018

Vojtek Jakub

BYRON z Kaľanky

Neprišiel

DIXI zo Slovenskej rozprávky

6

ARTEMIS FOWL z Tieňov lesa

16.12.2018

Bielčík Ján

BORAN Jarton

N

GINA Tawy

7

ASHKII Lupus Beliatus

26.12.2018

Zsoldosová Flóra

ERON Lupus Ardor

VN2

ARWEN Miracle Mia

8

ASLAN z Tieňov lesa

16.12.2018

Bielčík Ján + Urbančíková T.

BORAN Jarton

VN4

GINA Tawy

9

AVALANCHE Vlčia stopa

6.1.2019

Necpalová Katarína

BRIT z Dubničanky

VN3

AITHLIN Kalimero Bohemica

10

FILIP Strážca divočiny

28.1.2019

Bakajsa Miloš

Tobrok CASHERN YEL

N

ALBA Strážca divočiny

11

FORD Strážca divočiny

28.1.2019

Málik Ján

Tobrok CASHERN YEL

N

ALBA Strážca divočiny

12

FRANKIE YALE Strážca divočiny

28.1.2019

Brestovič D. + Šmelková E.

Tobrok CASHERN YEL

VN

ALBA Strážca divočiny

13

HEAVEN and HELL de Campos y Lobos

29.11.2018

Brezinová Eva

JIMMY PAGE von der Wolfsschleife

VN1

EUROPEA Lupus Ardor

14

JECKPOT Corda Elizabeth Luporum

30.12.2018

Šopoňová Timea

DOXO od Starkej

Neprišiel

GRISA Elizabeth Lupus d´Artep rouge

15

KALIBER Corda Elizabeth Luporum

23.1.2019

Bačo Peter

ALFA BOY Corda Elizabeth Luporum

Neprišiel

Crying wolf 1996 ISAURA

PSY – TRIEDA MLADÝCH

16

AKIM Dunajský vlk

14.6.2018

Dudíková Jana

Crying Wolf EVANDER

V2

DRAGONA Tichý stín

17

ARAGONNATAN´S

25.6.2018

Pascale Pietro

BLUSTERER

V

Arimminum DEHA

18

ASGARDOFA´NATAN

25.6.2018

Marchetti Federico

BLUSTERER

V3

Arimminum DEHA

19

ASSENZIO Alioth

19.3.2018

Motta Stefania

BYRON Midgardhus

V

FOLLIA del Lupi di Gubbio

20

BECRUX SIRIUS Kysucká hviezda

13.10.2018

Balážová A. + Michalička L.

ECHO z Údolí ticha

V

TINA Kysucká hviezda

21

BREN Wolf Valley

8.10.2018

Pavlarčík Matúš

DRAUSUS z Molu Es

V4

TARA Crying Wolf

22

CHARGER lo Spirito del Lupo

26.10.2018

Commone Genaro

WESTERNESSE Aragorn lo Spirito del Lupo

VD

TRESOR Miss T lo Spirito del Lupo

23

JASTEN Salto del Lupo

7.10.2018

Santoni Andrea + Farinol Giusepe

BAJKAL od Našej vlčice

V1, CAJC, ŠV mladých pes

ZELA z Peronowki

24

XERXES GREY Střípek snú

23.9.2018

Lukeš Tomáš

SULLIVAN GREY Střípek snú

V

HELTER SKELTER Grey Střípek snú

25

XYLO Grey Střípek snú

23.9.2018

Brunner Henrich

SULLIVAN GREY Střípek snú

V

HELTER SKELTER Grey Střípek snú

26

Zdychavsky vlk BLESK

10.6.2018

Hablák Eduard

AVATAR z Chtelnických lesov

V

Zdychavský vlk ARIANA

27

Zdychavský vlk BODRÍK

10.6.2018

Slaninka Jakub

AVATAR z Chtelnických lesov

V

Zdychavský vlk ARIANA

 

 

 

 

 

 

 

 

PSY – TRIEDA STREDNÁ

28

Blueakeom BIG BOSS

22.12.2017

Corradi Edoardo

KRAKEN Kuklik CH

V2, Res. CAC

AKEBIA Salto del Lupo

29

DRACO CULL Jr. Miracle Mia

10.2.2018

Slováček Patrik

CULLEN Miracle Mia

V3

BELLA EZER Miracle Mia

30

PASCAL Malý Bysterec

15.9.2017

Medvecký Marek

MAX spod Ďumbiera

V1, CAC

ULMA Kysucká hviezda

31

VOLT spod Ďumbiera

14.12.2017

Šichta Slavomír

FENNIR spod Ďumbiera

V4

BETA Vlčí démo

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

32

ARGO Kysucká hviezda

6.11.2017

Turek Peter

CARO od Starkej

V1, CAC

TINA Kysucká hviezda

33

BACK z Údolia vlkov

3.1.2017

Galovič Jozef

GORRAN GREY Střípek snu

V4

FOLLY Lupus Ardor

34

CAR Kalimero Bohemica

27.12.2017

Krotkovský P. + Šnajder S.

BARON z Bělského háječku

V

FLASH od Starkej

35

CÉZAR Crazy Soul

24.2.2017

Pavlik Pavol + Pavliková Anna

BARUM Tasha

neprišiel

BESSY Vlčí démon

36

Glock Pack CAOS de CARACAS

10.11.2015

Legnaro Michela

EZRA si Nasce lupi del Montale

V3

Foresta Incantata GALATHILION

37

KORACH

28.1.2014

Watts Marcela

GARON spod ďumbiera

V

HERMIONA Oskár Dór

38

KORO

28.1.2014

Watts Marcela

GARON spod ďumbiera

V

HERMIONA Oskár Dór

39

LOGAN WOLVERINE Spirito Libero

31.10.2016

Orsi Matteo

CASSIUS Loki

Neprišiel

OMBRA Passo del Lupo

40

MIŇO z Oravy

19.12.2017

Síkorová Martina

JURI Oskár Dór

V2, Res. CAC

FARA z Oravy

41

Tobrok CASSHERN YEL

13.5.2016

Ambrusová Drahomíra

Baxter Vlčí tlapka

VD

YELKA z Litavské kotliny

42

Zamaratan AVALON

10.10.2017

Ševčík Peter

BIES Wolkoscyrz

V

BARBORA Tawy

PSY – TRIEDA PRACOVNÁ

43

ALDARON Sangre de Lobo

15.4.2015

Kuzmanová Johanka + Vera Francisco

ESUNA ARISON Srdcerváč

V1, CAC, ŠV, BOB

ZARINA del Castilo de Sax

44

BYRON z Kaľanky

21.1.2016

Ferneza Anton

BOBO z Chtelnických lesov

V

AIREEN Absaroki

45

CARUS LUPUS Miricla Mia

4.1.2017

Brussová Janka

ERON Lupus Ardor

V2, Res. CAC

ASTA z Opoja pod hájom

46

CHEROKEE Lupus Ardor

12.11.2016

Černý Róbert

AMORE MIO Srdcerváč

neprišiel

CAPA NEGRA Lupus Ardor

47

Glock Pack EPPAN BURK

15.4.2017

Merisio Federica

QUANTRILL

V4

Foresta Incantata GALATHILION

48

ICARUS Lupus Ardor

15.11.2016

Vrteľ Dávid

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V

CALYSTO Lupus Ardor

49

Tobrok DROGO TAR

20.10.2016

Panáková Babora

GUNNER Malý Bysterec

V3

TARA Kysucká hviezda

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

50

A´NATAN

8.1.2014

Commone Gennaro

A´DEMON

V3

Zanna BIANCA

51

BAJKAL od Našej vlčice

5.3.2014

Santoni Andrea

GUNNER Malý Bysterec

V1, CAC

AGIRA Vlčí démon

52

DRAUSUS z Molu Es

23.10.2014

Hajduková Pavlína + Šimek Dávid

Q-AKU Lupi del Montale

V

YUKON z Molu Es

53

OBI- WAN Malý Bysterec

16.12.2016

Brezinová Eva

GUNNER Malý Bysterec

V2, Res. CAC

CONNIE Vlčí tlapka

54

OBSIDIAN Malý Bysterec

16.12.2016

Ravn Ivalo

GUNNER Malý Bysterec

neprišiel

CONNIE Vlčí tlapka

55

O´TARIS Malý Bysterec

16.12.2016

Motta Stefania

GUNNER Malý Bysterec

V4

CONNIE Vlčí tlapka

PSY – TRIEDA VETERÁNOV

56

JASSPER Malý Bysterec

30.11.3009

Medvecký Marek

ELIGO z Peronowki

V1

ASKIA Slnečný dvor

 

SUKY – TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU

57

ANNAEL Dreamfyre

27.3.2019

Guarino Giulia

HAKU

VN1

KINLEY Mavis

SUKY – TRIEDA DORASTU

58

ALESIA od Grandtnerov

14.1.2019

Grandtnerová Anna

JURI Oskár Dór

VN4

ANGIE EChelon Wolf

59

ARIEN Venatio Lupus

4.12.2018

Zmij Jakub

EGON Vikvel Wolf

VN3

CALYSTO Lupus Ardor

60

ASSUMI Lupus Beliatus

26.12.2018

Piovarči Miroslav

ERON Lupus Ardor

VN

ARWEN Miarcle Mia

61

AURORA Venatio Lupus

4.12.2018

Fabry Juraj

EGON Vikvel Wolf

VN

CALYSTO Lupus Ardor

62

AZZURE Venatio Lupus

4.12.2018

Kukučková P. + Kukučka J.

EGON Vikvel Wolf

VN2

CALYSTO Lupus Ardor

63

EN´ENRA III z Peronowki

27.11.2018

Hanoka Goh Jing

LAHASH II z Peronowki

VN

PEYMAKILIR z Peronowki

64

FLORIDA Strážca divočiny

28.1.2019

Číšková Miroslava

Tobrok CASSHERN YEL

N

ALBA Strážca divočiny

65

FLY Strážca divočiny

28.1.2019

Feketeová Simona

Tobrok CASSHERN YEL

N

ALBA Strážca divočiny

66

HAPPY WOLF FACE de Campos y Lobos

29.11.2018

Santoni Andrea

JIMMY PAGE von der Wolfsschleife

VN1

EUROPEA Lupus Ardor

67

LOTS OF LOVE Salto del Lupo

31.12.2018

Georgatos Eleftherios

BAJKAL od Našej vlčice

neprišla

JAHI II z Peronowki

68

NERI z Oravy

11.1.2019

Kolářová Kateřina

BOJAR od Našej vlčice

VN

AKAJA Roja Gordion

69

TAJGA z Krotkovského dvora

8.1.2019

Majerová Alexandra

TARANIS spod Ďumbiera

neprišla

JUNNA Kollárov dvor

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

70

AGATA OF Natan Lupus

25.6.2018

Tabacchi Loris

BLUSTERER

V3

Arimminum DEHA

 

 

 

 

 

 

71

BORKA Kysucká hviezda

13.10.2018

Malík Štefan

ECHO z Údolí ticha

V

TINA Kysucká hviezda

72

CARZIA III z Peronowki

14.4.2018

Veliký Viktor + Peron Malgorzata

BARY Stříbrný úplněk

V1, CAJC, ŠV mladých suka, BOS

JAUD Malý Bysterec

73

IFY Unter Wolfen

10.11.2018

Wojciechovska Joanna

BAK od Našej vlčice

V4

MALWA Unter Wolfen

74

ISABELL Bugati Salto del Lupo

29.9.2018

Jenisová Dana

BAJKAL od Našej vlčice

V

BELTHIL DEL SALTO Crazy Soul

75

ISSA Corda Elizabeth Luporum

28.10.2018

Karchová Petra

ELL CID Vlčí tlapka

neprišla

ALYSIA Corda Elizaheth Luporum

76

IVY Unter Wolfen

10.11.2018

Wojciechovska Joanna

BAK od Našej vlčice

V

MALWA Unter Wolfen

77

Zdychavský vlk BLUDIČKA

10.6.2018

Labuda Marián

AVATAR z Chtelnických lesov

V2

Zdychavský vlk ARIANA

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

78

BLUBERRY z Gryzovej svorky

23.11.2017

Zsoldosová Flóra

BAK od Našej vlčice

V

ALISA zo Slovenskej rozprávky

79

CLEA z Kaľanky

2.12.2017

Doboš Ján

JURI Oskár Dóra

V

AIREEN Absoraki

80

DENESME Miracle Mia

10.2.2018

Popaďáková S. + Solárik B.

CULLEN Miracle Mia

V2, Res. CAC

BELLA EZER Miracle Mia

81

GHEA Salto del Lupo

12.1.2018

Tweedie Robert

BAJKAL od Našej vlčice

V3

ZELA z Peronowki

82

GREYSI ALASEA z Devínskej

12.11.2017

Šuleková Lucia

AXXIS z Bačovej svorky

V1, CAC

CAYA z Devínskej

83

MIRA z Oravy

19.12.2017

Straka Jozef

JURI Oskár Dór

V4

FARA z Oravy

84

Zamaratn AMARA

10.10.2017

Bilovksý Lukáš

BIES Welkoscyrz

V

BARBORA Tawy

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

85

AREI Howling Shadow

17.1.2016

Watts Marcela

CZERTIK Arqeva

V

IOWA GREY Střípek snú

86

ARINA Gemer Wolf

11.11.2017

Široký Peter + Belinová Františka

DASTER Lupus Ardor

V1, CAC

DONA Vikvel Wolf

87

BACCARA Kalimero Bohemica

5.2.2017

Krotkovský P- + Šnajder S.

ERON Lupus Ardor

VD

FLASH od Starkej

88

BELTAINE Unega Wahya

16.10.2017

Bielčík Ján

CÉZAR Vlčí démon

V

COURAGE Amant Gris

89

BESILIA Silesian Hunter

27.11.2015

Hajduková Pavlína

BELFEDOR Arqeva

V

ALBACORA Silesian Hunter

90

BIRSA Gribedyr

22.11.2016

Herbrich František

HYPNO Lupifelix

V

JÓRUN II z Peronowki

91

BRYTTA z Údolia vlkov

3.1.2017

Ejem Martin

GORRAN GREY Střípek snú

VD

FOLLY Lupus Ardor

92

CONTESSA Calimero Bohemica

27.12.2017

Krotkovský Peter + Šnajder Slavomír

BARON z Bělského háječku

VD

FLASH od Starkej

93

CUMA

13.12.2015

Pascale Pietro

FAST Alastair

V2, Res, CAC

ZANNA Bianca

94

IMOLA Lupus Ardor

15.11.2016

Berková Dana

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V

CALYSTO Lupus Ardor

95

IRIS Lupus Ardor

15.11.2016

Kalanin František

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V

CALYSTO Lupus Ardor

96

ISIS Dakmat

31.1.2017

Budaj Milan + Wachter Tanja

ECHO z Údolí ticha

V

JENNY von der Wolfsschleife

97

MAYA Malý Bysterec

21.11.2015

Medvecký Marek

JASSPER Malý Bysterec

V

CONNIE Vlčí tlapka

98

PRINCESS Malý Bysterec

15.9.2017

Matrusciana Adele

MAX spod Ďumbiera

Neprišla

ULMA Kysucká hviezda

99

VENETIA spod Ďumbiera

14.12.2017

Krotkovský Peter

FENNIR od Starkej

V3

BETA Vlčí démon

100

WINDESPREEES Mirage

26.8.2016

Degli Esposti Barbara

CH DEVIL Maverick

V4

KYRA

SUKY – TRIEDA PRACOVNÁ

101

BELLA Pheobes Wolfs

8.2.2018

Halajová Lenka

Zdychavský vlk ASHKII

VD

CIRA Roja Gordion

 

 

 

 

 

 

102

BRITA Vlk z Východnej

19.3.2016

Šiška Ján

BORAN Jarton

V3

ARIS Smečka Baron

103

CHARDONNAY Lupus Ardor

12.11.2016

Gábrielová Marcela

AMORE MIO Srdcerváč

V1, CAC

CAPA NEGRA Lupus Ardor

104

CHLOE Lupus Ardor

12.11.2016

Rosenbergerová Klaudia

AMORE MIO Srdcerváč

V

CAPA NEGRA Lupus Ardor

105

CONNIE Vlčí tlapka

20.11.2013

Medvecký Marek

AKAJ Vlčí tlapka

V

BETA Vlčí démon

106

Glock Pack DEIANIRA ZEN

5.12.2015

Merisio Federica

BREY Passo del Lupo

V4

First star SIRIA

107

NAMYMONTALE

2.12.2015

Tweedie Robert

OGNYAN MONTALE Girios Dvasia

V2, Res. CAC

WAPI Lupi del Montale

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

108

ARWEN Miracle Mia

6.1.2016

Zsoldosová Flóra

JURI Oskár Dór

V4

ASTA z Opoja pod hájom

109

CALYPSO Salto del Lupo

1.2.2016

Santoni Andrea

MCH BAJKAL od Našej vlčice

V1, CAC

MCH ZELA z Peronowki

110

CAPA NEGRA Lupus Ardor

3.3.2012

Gábrielová Marcela

BALLO z Blatnických viníc

Neprišla

CONA Veľký jarok

111

ELSA ELENTÁRI Šedý poklad

6.9.2014

Kuzmanová Johanka + Vera Francisco

CHEWBE

V3

DAILY Wolf Rhoderick Sodar

112

LINARI Malý Bysterec

14.11.2015

Ravn Ivalo

MOZART Olim Palus

V

ULMA Kysucká hviezda

113

ORAVA Malý Bysterec

16.12.2016

Degli Esposti Barbarra

GUNNER Malý Bysterec

V2, Res. CAC

CONNIE Vlčí tlapka

SUKY – TRIEDA VETERÁNOV

114

AKAJA Roja Gordion

3.12.2010

Kovalík František

AMUR Kalinovská svorka - Gero

Neprišla

CIRA Veľký jarok

115

Crying Wolf TARA

1.11.2010

Kristl Jozef

Crying wolf WHISPER "VOVA"

V1

HANAH Eden severu

 

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak