VÝCVIKOVÝ VÍKEND , Vincov les 6.-9.10.22

TABUĽKA ČINNOSTÍ
TABUĽKA UBYTOVANIA ...
tabuľka je už uzamknutá, prípadné zmeny či prihlásenie kontaktujte 0905325963 Jana D. !!!

Plánik chatiek
Výcvikový víkend sa bude konať dňa 6.-9.10.2022 v chatovej osade Vincov les .
Výcvik začína vo štvrtok 6.10. o 16,00. Všetky informácie ohľadne rozvrhu jednotlivých výcvikových činností budú uvedené v tabuľke činností.
Výcvik povedú 2-3 skúsení výcvikári , Kvetka Slaná, výcvikový referent klubu, bude mať zameranie na vyhľadávanie, záchranárske nácviky a problémové chovanie . Júlia Ledvinková z ČR, povedie hlavne poslušnosť a stopy a tiež problémové správanie.  Tretieho výcvikára ešte nemáme úplne dojednaného, bude sa odvíjať aj od počtu prihlásených.

Výcvikový víkend doporučujeme všetkým majiteľom s mladými psami, kde sa dozviete,aké metódy používať na to, aby ste spolužitie s vaším čsv zvládli. Ďalej majiteľom s rôznymi problémami v chovaní vášho psa, ďalej tým, ktorí majú radi nové činnosti napr. záchranárstvo, vyhľadávanie, stopy a podobne. Cieľom je mať zvládnutého ale nezlomeného psa.

Poplatok za výcvik 40 € jeden pes/ a jeden psovod. Cena sa zvyšuje vzhľadom na zvýšené ceny dopravy, ubytovania a aj stravy. Ceny výcviku pre viac psov či psovodov vo svorke, budú uvedené v tabuľke ubytovania.

Na ubytovanie máme k dispozícii 4 posteľové chatky s 2 izbami / priechodnými / s vlastným soc.zariadením a sprchou a malou kuchynkou. Celková úroveň je slušná pre naše účely. Tabuľka ubytovania bude pridaná onedlho.

Ceny sú kalkulované s raňajkami

pri obsadenosti 4 osobami v chatke- 76 € na chatku
pri obsadenosti 3 osobami v chatke- 57 € na chatku
pri obsadenosti 1-2 osobami v chatke-50 € za chatku

Poplatok za psa 2€/noc . K dispozícii bude aj možnosť objednania obeda a aj večere v jednotnom menu v cene obed 7,5/detské 6,5 € ,  večera 6,5/detské 5,5 €. Bufet s nápojmi bude k dispozícii pre nás počas celého pobytu. V piatok večeru MOŽNO poriešime tradičným gulášom v cene 3 € porcia. Závisí od dobrovoľných kuchárov, či budú mať chuť variť .

Ak niekto chce dochádzať v tabuľke je časť BEZ UBYTOVANIA, treba sa nahlásiť, nahlásiť psov a pripadne stravu, ak chcete.

Tabuľka výcviku online a tabuľka ubytovania online budú pridané onedlho.
V prípade otázok na výcvik nech sa páči kontaktujte Kvetku na k.tavassyova@gmail.com a Janu Dudíkovú na csv.2podpredseda@gmail.com ohľadne organizácie.

Tešíme sa na Vás.