Články

PREDVIANOČNÁ PRECHÁDZKA na Urpín - 21. decembra 2019

Milí priatelia a nadšenci,
pozývame Vás na predvianočné stretnutie v Banskej Bystrici, stretneme sa pri malej vlakovej stanici (stanica mesto) 
o 10:30. Je tu veľké parkovisko, kde viete nechať autá. Prejdeme sa na Urpín, a môžeme si zájsť na punč alebo čajík na vianočné trhy a ukázať tak ľuďom naše krásne plemeno.
Je to krátka prechádzka, síce do kopca ale nemusíme sa nikam ponáhľať.
Kontaktná osoba: Veronika Bognárová 0904 904 468

SILVESTROVSKÁ PRECHÁDZKA 31.12. - Kačín, M.Karpaty

Milí priatelia,
ponúkame ukončiť starý rok ,vybehať vašich miláčikov a stretnúť priateľov, s diagnózou čsv, na Kačíne v Malých Karpatoch.
Stretávame sa 31.12. o 10,00 pri besiedke nad Lamačom - Klanec. Je to miesto, kde pretína žltá turistická značka červenú trasu, ktorá vedie na Kačín. Počítame, že cca o 11,00 už budeme na Kačíne, ak by niekto prišiel z iného smeru. Pri besiedke je možné zaparkovať. Prineste si proviant tuhého aj tekutého stavu , zápalky, polienko, triesky.

SILVESTROVSKÁ PRECHÁDZKA 29.12. - Hrebienok , V. Tatry

Vážení priatelia, pozývame Vás na už tradičnú koncoročnú prechádzku. Tentoraz sa pôjde na Hrebienok zo Starého Smokovca. Stretneme sa na veľkom parkovisku, ktoré sa nachádza za železničným priecestím vľavo v smere od PP. Stretnutie je 29.12. o 9:30.

KALENDÁR 2020-súťaž , podmienky

Milí naši priaznivci, aj tento rok si dáme súťaž o uverejnenie Vašej fotky v kalendári ČSV na ďalší rok. Kalendár bude tento rok vo formáte na šírku. Do kalendára budú zaradené len fotky jedincov ČSV s platným PP!Hlasovať sa bude z 26 fotiek, ktoré vyberie výbor z Vami zaslaných fotografií.

ARMIN ECHELON WOLF - hľadá nového majiteľa

Po tragickej strate majiteľa sa hľadá nový domov pre psíka:    ARMIN ECHELON WOLF , narodený: 4.12.2013. Matka : Aprília Kuklík, Otec : Carr Malý Bysterec .Je to dospelý dominantný pes. Je prítulný a hravý, k ľuďom priateľský.   K dospelým psom nevhodný. Vyrastal a žil vo svorke spolu s dvoma sučkami čsv. Nie je agresívny, ale dokonale si chráni svoje územie.

ZVOD MLADÝCH A BONITÁCIA ČESKOSLOVENSKÉHO VLČIAKA Tureň (okres Senec), 11.11.2018

Klub chovateľov československého vlčiaka SR si Vás dovoľuje pozvať na zvod mladých a bonitáciu československého vlčiaka.
 
Miesto a termín konania * Place and date: Tureň (okres Senec) 11.11.2018 o 09:00 (nedeľa) 

Stránky

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak