FOTKY NA KALENDÁR 2023

Milí naši priaznivci,

Ďakujeme za množstvo krásnych fotografií, ktoré ste nám poslali. A práve pre to množstvo sme do výberu pre Vás zaradili viac fotiek. Hlasuje sa "likovaním" na FB stránke klubu. Kliknutim na like na fotku. Tu nájdete link na album https://www.facebook.com/media/set/?vanity=126081444115899&set=a.5795412...

 
Milí naši priaznivci,
aj tento rok si dáme súťaž o uverejnenie Vašej fotky v kalendári ČSV na ďalší rok. Kalendár bude tento rok vo formáte na šírku. Hlasovať sa bude z 26 fotiek, ktoré vyberie výbor z Vami zaslaných fotografií. Do kalendára budú zaradené len fotky jedincov ČSV s platným PP!
Pri každej fotke uveďte meno psa z preukazu pôvodu a autora fotiek.
PODMIENKY
1. Každý pes môže byť v kalendári len raz, aj ak je niektorá z fotiek skupinová (ak budú ako víťazné zvolené viaceré fotky jedného psa, tak fotku do kalendára vyberie výbor podľa potreby fotiek k jednotlivým mesiacom).
2. Fotky musia byť bez ľudí a psov iného plemena.
3. Fotka musí byť dostatočne kvalitná pre tlač na veľkosť A3. Fotky, ktoré nebudú dostatočnej kvality nebudú do súťaže zaradené. Ak sa na nedostatočnú kvalitu príde po vyhodnotení súťaže, bude vybraná ďalšia fotka v poradí hlasovania.
4. Každý autor môže poslať maximálne 4 fotky (ideálne z každého ročného obdobia).
5. Poslaním fotky súhlasíte s jej uverejnením v kalendári ČSV.
6. Fotky posielajte v plnej kvalite (nie stiahnuté z FB, aspoň 2-3 MB) na adresu csv.klub@gmail.com do nedele 20.11.2022 do 22:00. Po tomto termíne nebudú do súťaže pridávané žiadne ďalšie fotografie.
7. Zo zaslaných fotiek vyberie výbor 26, ktoré budú zverejnené v samostatnom albume na oficiálnej FB stránke klubu. Hlasovať za jednotlivé fotky bude možné do stredy 30.11.2021 do 22:00. Po tomto termíne už ďalšie hlasovanie nebude platné.
8. V prípade, že sa rozhodnete túto našu súťaž zdieľať, zdieľajte prosím celý album nie len jednotlivú (Vašu/ kamarátovu, ...) fotku. Pri nadmernom zdieľaní jednotlivých fotiek (a tak umelom naháňaní hlasov) môže byť daná fotka vyradená zo súťaže.
9. Do kalendára bude použitých 13 fotiek (12 mesiacov + titulný list), tak aby čo najlepšie korešpondovali s jednotlivými mesiacmi, s najvyšším počtom hlasov (like) pri zohľadnení bodov 1-8.